Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Jindřichův Hradec  3 : 0 (2 : 0)

24.8.2013 10:00

Úvod mistrovského zápasu s Jindřichovým Hradcem začali naši chlapci velmi aktivně. Ve 30. minutě první branku vstřelil po Hamplově přihrávce Srb. Vzápětí přidal další gól po přihrávce Plandora Baariev. Ve druhé půli naši chlapci již tak aktivní nebyli a kontrolovali vítězný průběh utkání. Před samotným závěrem jsme přidali ješte jednu branku, trefil se Vondrák po přihrávce Bareše. Góly: Srb, Baariev, Vondrák.

1 Daniel Budil (. - 22 Matyáš Plocek), 11 , 2 (. - 16 ), 4 Michal Kořínek, 10 Petr Hampl, 15 (. - 18 ), 12 Petr Vilímek (. - 3 ), 14 Petr Srb, 9 Berkant Baariev (. - 7 Petr Horák), 17 (. - 2 ), 13 Matěj Vondrák