Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov U14 vs. Union Beroun  2 : 1 (1 : 1)

1.9.2012 11:45

V sobotu 1. září se náš tým utkal s týmem Berouna. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a soupeřovu branku ostřelovali mnohými šancemi, proměnil až ve 21. minutě Matěj Vondrák. Před koncem 1. poločasu soupeř vyrovnal. Do druhého poločasu jsme již tak aktivně nenastoupili. Ještě jednou skóroval ve  49. minutě Matěj Vondrák. Závěrečný tlak soupeře jsme ustáli a zvítězili 2:1. Fanoušci fandili skvěle, děkujeme za podporu.

Gól: 21., 49. minuta Matěj Vondák