Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
13°/3°9°/0°9°/-1°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov A vs. FC Písek  2 : 2 (1 : 2)1.8.2012 18:00  Přípravný zápas s účastníkem ČFL

S účastníkem ČFL jsme hráli ve středu v horkém slunečném počasí předposlední přípravný zápas. Prvních pátnáct minut zápasu jsme působili aktivnějším dojmem, ale vyprodukovali jsme pouze dvě střely ze střední vzdálenosti Turkem. Poté se osmělili hosté a dvakrát gólově udeřili po špatně pokrytých standartkách - 0:2. Do poločasu měli míč častěji na svých kopačkách hosté, ale další šance již nevyužili. To domácí potrestali kontaktním gólem Priknera po pěkné kombinační akci - 1:2.

Do druhého poločasu trenéři vystřídali všechny svoje náhradníky. Zápas se začal malinko přiostřovat a hlavně hráč hostí Janů to s tvrdostí velice přeháněl. V 70. minutě tento hráč úmyslně fauloval domácího Turka bez míče, který s bolestvou grimasou musel zápas opustit (podezření na zlomeninu kotníku, přesná diagnóza bude určena po splasknutí otoku). Písečtí poté dohrávali zápas v deseti hráčích. Domácí si v závěru proti oslabenému soupeři vypracovali několik šancí, proměnit dokázali ale jedinou po akci Vrňáka a zakončujícího Páva - 2:2.


Mužstva se tedy rozešla smírně. Stínem zápasu bylo již zmińované zranění domácího Turka.Pavel Capouch (46. - Jan Stareček), Luboš Braný, Karel Hrubý, Jan Žák, (46. - Lukáš Zoubek), Ondřej Štěpán, Jakub Bredler (46. - Michal Bohata), Martin Prikner, Zdeněk Vrňák, Martin Turek (70. - Dominik Němec), Dominik Němec (46. - Ondřej Páv)

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close