Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

16°/9°12°/6°9°/5°

FK Jindřichův Hradec vs. SK Benešov  1 : 3 (1 : 2)

10.11.2012 10:00

Poslední podzimní zápas patnáctka Benešova povinně zvládla, i když se na výhru nadřela.

Úvod zápasu vyšel hostům perfektně. V 6. minutě po signálu z rohového kopu a přihrávce Lukáše Rozsypala skóroval důrazný Tomáš Říha, jenž vstřelil první ligový gól - 0:1. Místo, aby se benešovští kluci uklidnili, místo kombinace začali nakopávat míče dopředu, se kterými si domácí obrana poradila. Jindřichohradečtí moc nehrozili, jen po rohových kopech, které Pavel Šimáček s obranou ubránili. Ve 24. minutě předvedli hosté pěknou akci, kdy po rychlém brejku a narážečně Jakuba Šifry pronikl do šestnáctky Robert Balog, který byl podkosen obráncem. Z penalty se Jakub Melichar nemýlil - 0:2. Poté benešovští kluci chvíli předváděli pěkný fotbal a skórovat mohl Kamil Kulhavý, ale ránu z šestnáctky mu vyrazil brankář a po křížném pasu Pavla Šimáčka pálil z malého vápna přes. V závěru poločasu, ale hosté opět nepochopitelně přestali hrát a v těsně před odchodem do kabin byli potrestáni po centru a zakončení na zadní tyči Burešem - 1:2.

Druhý poločas měli hosté ve své moci, ale dlouho nemohli dát třetí uklidňující gól. Po brankách volaly šance Roberta Baloga, Kamila Kulhavého a Jakuba Šifry, které ale vychytal brankář Cettl, střelu posledně jmenovaného vyrazil na tyč. Paradoxem je, že strážce domácí svatyně dopomohl v 56. minutě špatným výkopem se gólu Jakuba Šifry, jenž míč zachytil a po sóle skóroval - 1:3. V závěru mohli ještě skóre navýšil Láďa Dvořák, po pěkném průniku obránce Láďa Pešta a střelou Lukáš Rozsypal, ale opět byl na místě domácí gólman.

Branky: 35. Bureš - 6. Říha, 24. Melichar (z PK), 56. Šifra. Rozhodčí: Janíček. ŽK: 2:0.

SK Benešov: Šimáček (61. Houzar) - Tomíček (36. Pešta), Dvořák, Melichar, Čáp - Vondrák (61. Holada), Kulhavý, Rozsypal, Říha - Balog, Šifra.

Patnáctka Benešova zakončila podzimní působení v ligové soutěži, skupiny A, na devátém místě, s pěti vítězstvími, osmi porážkami a patnácti body, s pasivním skóre 25:44.

1 (61. - 28 ), 8 (36. - 15 ), 10 , 13 , 16 , 12 Matěj Vondrák (61. - 14 ), 9 , 7 , 5 , 4 , 6