Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

16°/9°12°/6°9°/5°

SK Benešov vs. FC Graffin Vlašim  2 : 0 (1 : 0)

3.11.2012 10:00

Okresní derby moc krásy nepřineslo, spíše se bojovalo než kombinovalo a Benešov nakonec díky střelecky disponovanému Jakubu Šifrovi zaslouženě vyhrál, protože si vypracoval více gólových šancí.

V prvním poločase byli nebezpečnější domácí, kteří se v 16. minutě dostali do vedení, když Jakub Šifra po kolmici Kamila Kulhavého proměnil sólo okolo brankáře Kabáta - 1:0. Do konce poločasu ještě Kamil Kulhavý sám před Kabátem zakončil slabě, sólo Roberta Baloga vyrazil vlašimský gólman na roh a po rohovém kopu nepřekonali Kabáta Kamil Kulhavý ani Lukáš Rozsypal. Hosté podnikali jen brejky, s kterými si benešovská obrana poradila.

Do druhého dějství vstoupili lépe Vlašimští a sólo Zamrzly vyrazil vyběhnuvší Pavel Šimáček. Hosté začali mít více ze hry, domácí podnikali brejky, ale spalovač šancí Robert Balog nejprve trefil Kabáta a podruhé po sóle zatřásl břevnem. Mezi 50. - 63. minutou zvýšili Vlašimští tlak, měli několik nebezpečných standardních situací, které obrana Benešova ustála někdy i se štěstím a v největší šanci zamířil Jeništa vedle. Domácí kontrovali, ale Jakub Šifra po sóle zamířil vedle a Matěje Vondráka vychytal brankář Kabát. Rozhodnutí přišlo v 67. minutě. Stoper hostů Filip se na hranici vlastní šestnáctky dožadoval faulu na rozhodčí Navrátilovou, že neodpískala faul, pznačil jí "Ty k.... (zvíře s rohama) a inkasoval žlutou kartu. Následný nepřímý kop rozehrál Kamil Kulhavý na Jakuba Šifru, jehož tečovaná střela skončila pod břevnem Kabáta - 2:0. V závěru mohli ještě navýšit skóre Matěj Vondrák a Tomáš Říha, ale Kabáta nepřekonali.

Branky: 16. a 67. Šifra. ŽK: Zamrzla, Filip (oba V). Rozhodčí: Navrátilová.

SK Benešov: Šimáček - Tomíček (36. Srb), Melichar, Dvořák, Čáp - Vondrák, Kulhavý, Rozsypal, Holada (36. Pešta) - Šifra, Balog (65. Říha).

1 , 8 (36. - 3 Petr Srb), 13 , 10 , 16 , 12 Matěj Vondrák, 9 , 7 , 14 (36. - 15 ), 6 , 4 (65. - 5 )