Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

4°/1°4°/-2°2°/-1°

Narozeniny slaví

Viktoria Plzeň vs. SK Benešov  6 : 1 (2 : 1)

21.10.2012 10:15

Vysoká porážka je pro Benešov krutá, přesto Plzeň zaslouženě zvítězila, protože měla narozdíl od hostů kvalitnější koncovku.

Hned v první minutě běžel Tomáš Říha po rychlé akci a sklepnutí Roberta Baloga sám na branku, ale trefil boční síť, aby domácí na druhé straně o chvíli později sólo proměnili. Poté se hra vyrovnala, kombinačně na tom byli domácí lépe, ale měli jen jednu vyloženou šanci, ale sólo Pavel Šimáček vyrazil. Hosté vyráželi do brejků zakončených střelami ze střední vzdálenosti, se kterými si dvoumetrový gólman Plzně poradil. Ve 21. minutě ale nesklapla ofsajdová past Benešova a Plzeň zvýšila na 2:0. Hosté se ale nevzdávali a po přihrávce Kamila Kulhavého neproměnil sólo Robert Balog. Po následném krkolomně rozehraném rohu se dostal k míči Robert Balog a krásnou ranou z hranice šestnáctky pod břevno snížil na 2:1. Vzápětí mohl vyrovnat Jakub Šifra po průniku Lukáše Rozsypala, ale z malého vápna trefil obránce stojícího na brankové čáře.

Po přestávce se pokračovalo ve stejné hře a v 49. minutě domácí po důrazu dotlačili míč potřetí do benešovské branky. Vzápětí mohl dostat Benešov do hry střídající Láďa Pešta, když se po presinku dostal sám před brankáře, ale jeho střelu vykopl skluzem z brankové čáry domácí obránce. A tak byli Plzeňští opět v komcovce úspěšnější a do prázdné branky po rychlém brejku vsítili čtvrtý gól. Následně mohli dostat hosty do hry Robert Balog a Jakub Melichar, ale po sólech ztroskotali na brankáři Balcarovi. A tak v závěru lépe kombinující domácí ukázali hostům jak se proměňují šance a ještě dvakrát překonali Jakuba Hauzara.

Branka Benešova: 28. Balog.

SK Benešov: Šimáček (36. Houzar) - Srb, Dvořák, Melichar, Tomíček - Říha (50. Pešta), Rozsypal, Kulhavý, Holada (36. Vondrák) - Šifra, Balog.

1 (36. - 28 ), 3 Petr Srb, 10 , 13 , 8 , 5 (50. - 15 ), 7 , 9 , 14 (36. - 12 Matěj Vondrák), 6 , 4