Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
20°/9°21°/9°22°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC Rokycany vs. SK Benešov  3 : 1 (2 : 0)6.10.2012 10:00 

Černá série benešovské patnáctky se v Rokycanech protáhla na pátý zápas bez bodu.  

Hosté bez zraněného tvůrce hry Lukáše Rozsypala hráli v prvním poločase zakřiknutě, čehož domácí využili. První šanci ještě Jakub Houzar vyrazil, ale v 10. minutě již nestačil na zakončení osamoceného hráče po centru ze strany. Podobná situace nastala po standardní situaci v 26. minutě - 0:2. Hostujícím nebezpečím byla jen střela Kamila Kulhavého vedle.

Po přestávce se obraz hry změnil, benešovští hráči začali více bojovat, což jim přineslo vybojované míče a dostávali se do zakončení. Jakub Šifra nejprve trefil břevno, aby hosté ve 44. minutě po pěkné akci snížili, když Jakub Šifra vysunul do strany Láďu Peštu, jehož centr poslal z voleje do sítě Jakub Melichar. Následně Jakub Šifra trefil již podruhé v zápase břevno a Matěj Vondrák po kolmici Jakuba Melichara zamířil vedle. A tak domácí, kteří podnikali brejky nastřelili tyč, sólo zlikvidoval Pavel Šimáček. V 60. minutě, se po ofsajdové situaci dostal domácí útočník do sóla, po němž ještě Pavel Šimáček míč vyrazil, ale David Čáp nešťastně odrazil míč k hráči, který pohodlně poslal balón do sítě a definitivně rozhodl o porážce Benešova.         

Branka Benešova: 44. Melichar.

SK Benešov: Houzar (51. Šimáček) - Tomíček (36. Srb), Slunečko, Dvořák, Čáp - Pešta, Kulhavý, Melichar, Vondrák (61. Říha) - Balog, Šifra.  28 (51. - 1 ), 8 (36. - 3 Petr Srb), 2 , 10 , 16 , 15 , 9 , 13 , 12 Matěj Vondrák (61. - 5 ), 4 , 6

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM