Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

4°/1°4°/-2°2°/-1°

Narozeniny slaví

FC Rokycany vs. SK Benešov  3 : 1 (2 : 0)

6.10.2012 10:00

Černá série benešovské patnáctky se v Rokycanech protáhla na pátý zápas bez bodu.

Hosté bez zraněného tvůrce hry Lukáše Rozsypala hráli v prvním poločase zakřiknutě, čehož domácí využili. První šanci ještě Jakub Houzar vyrazil, ale v 10. minutě již nestačil na zakončení osamoceného hráče po centru ze strany. Podobná situace nastala po standardní situaci v 26. minutě - 0:2. Hostujícím nebezpečím byla jen střela Kamila Kulhavého vedle.

Po přestávce se obraz hry změnil, benešovští hráči začali více bojovat, což jim přineslo vybojované míče a dostávali se do zakončení. Jakub Šifra nejprve trefil břevno, aby hosté ve 44. minutě po pěkné akci snížili, když Jakub Šifra vysunul do strany Láďu Peštu, jehož centr poslal z voleje do sítě Jakub Melichar. Následně Jakub Šifra trefil již podruhé v zápase břevno a Matěj Vondrák po kolmici Jakuba Melichara zamířil vedle. A tak domácí, kteří podnikali brejky nastřelili tyč, sólo zlikvidoval Pavel Šimáček. V 60. minutě, se po ofsajdové situaci dostal domácí útočník do sóla, po němž ještě Pavel Šimáček míč vyrazil, ale David Čáp nešťastně odrazil míč k hráči, který pohodlně poslal balón do sítě a definitivně rozhodl o porážce Benešova.

Branka Benešova: 44. Melichar.

SK Benešov: Houzar (51. Šimáček) - Tomíček (36. Srb), Slunečko, Dvořák, Čáp - Pešta, Kulhavý, Melichar, Vondrák (61. Říha) - Balog, Šifra.

28 (51. - 1 ), 8 (36. - 3 Petr Srb), 2 , 10 , 16 , 15 , 9 , 13 , 12 Matěj Vondrák (61. - 5 ), 4 , 6