Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
20°/9°21°/9°22°/12°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  0 : 3 (0 : 1)29.9.2012 10:00 

Zápas benešovské patnáctky s Pískem byl pro domácí obrovským trápením. Kluci si přestávají věřit, kazí jednoduché přihrávky a co je horší, minimálně se dostávají do koncovky a když si šanci vytvoří, tak jí nepromění. Jakoby kluky nakazili hráči mužského áčka, kteří mají stejný problém a také tři zápasy za sebou nedali gól.

V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, jenže hosté byli nebezpečnější a ve 12. minutě po centru a zakončení Pincem otevřeli skóre. Domácí to ještě více srazilo psychicky dolů a branku soupeře ohrožovali neúspěšně jen po standardních situacích. V závěru poločasu ještě dvě šance hostů vyrazil brankář Pavel Šimáček.

Po přeskupení sestavy se sice domácím nedala upřít snaha, ale nervozita jim svazovala nohy. Hosté se tak díky Pincovi dostali do dvou loženek, ale z první písecký útočník trefil břevno a ze druhé hlavičkoval nad. To mohl potrestat Robert Balog po kolmici Lukáše Rozsypala, ale po sóle se lekl brankáře a poslal míč vedle. A tak hosté po rohu hlavou Pince vsítili druhý gól a jelikož i osamocený Kamil Kulhavý zamířil vedle přidali hosté vzápětí po trestném kopu Musilem třetí hřebíček do benešovské rakve.   

Branky: 12. a 55. Pinc, 61. Musil. Rozhodčí: Štefan.

SK Benešov: Šimáček (61. Houzar) - Melichar, Slunečko, Dvořák, Čáp - Srb (62. Tomíček), Rozsypal, Šifra (55. Holada), Vondrák (53. Pešta) - Kulhavý, Balog (62. Říha).  1 (61. - 28 ), 13 , 2 , 10 , 16 , 3 Petr Srb (62. - 8 ), 7 , 6 (55. - 14 ), 12 Matěj Vondrák (53. - 15 ), 9 , 4 (62. - 5 )

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM