Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

4°/1°4°/-2°2°/-1°

Narozeniny slaví

Dynamo České Budějovice vs. SK Benešov  8 : 1 (4 : 0)

22.9.2012 10:00

Napsat, že zápas se benešovským hráčům v Českých Budějovicích nepovedl je slabé slovo. Snaha o dobrý výsledek na hřišti jednoho z favoritů soutěže zůstala v kabině. Hostující hráči od začátku podávali špatný výkon, nebojovali, nedostupovali hráče a již v 15. minutě byl stav 3:0, když u domácích hlavně řádil urostlý hráč černé pleti Ayong. Benešovští kluci se až poté trochu probudili, přesto ještě do přestávky dostali čtvrtý gól.

Důrazná domluva v kabině ale na začátku moc nepomohla, když po 19 vteřinách Ayong popáté překonal brankáře Pavla Šimáčka a následně přišel šestý gól Budějovic po trestném kopu. Až poté se hra hostů dopředu zrychlila a začali si vytvářet šance, ale Robert Balog a Jakub Šifra po sólech ztroskotali na brankáři. Až ve 49. minutě se prosadil Kamil Kulhavý po přihrávce Lukáše Rozsypala - 6:1. Poté ještě do konce zápasu neproměnili sóla Robert Balog a Kamil Kulhavý, na druhé straně ale domácí přidali další dva góly a navíc orazítkovali s přispěním brankáře dvakrát tyč benešovské branky.

Branka Benešova: 49. Kulhavý.

SK Benešov: Šimáček - Melichar, Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák (44. Pešta), Rozsypal, Pohorský (44. Holada), Kulhavý - Šifra (64. Tomíček) - Balog.

1 , 13 , 2 , 10 , 16 , 12 Matěj Vondrák (44. - 15 ), 7 , 11 (44. - 14 ), 9 , 6 (64. - 8 ), 4