Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
16°/9°12°/6°9°/5°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

Dynamo České Budějovice vs. SK Benešov  8 : 1 (4 : 0)22.9.2012 10:00 

Napsat, že zápas se benešovským hráčům v Českých Budějovicích nepovedl je slabé slovo. Snaha o dobrý výsledek na hřišti jednoho z favoritů soutěže zůstala v kabině. Hostující hráči od začátku podávali špatný výkon, nebojovali, nedostupovali hráče a již v 15. minutě byl stav 3:0, když u domácích hlavně řádil urostlý hráč černé pleti Ayong. Benešovští kluci se až poté trochu probudili, přesto ještě do přestávky dostali čtvrtý gól.

Důrazná domluva v kabině ale na začátku moc nepomohla, když po 19 vteřinách Ayong popáté překonal brankáře Pavla Šimáčka a následně přišel šestý gól Budějovic po trestném kopu. Až poté se hra hostů dopředu zrychlila a začali si vytvářet šance, ale Robert Balog a Jakub Šifra po sólech ztroskotali na brankáři. Až ve 49. minutě se prosadil Kamil Kulhavý po přihrávce Lukáše Rozsypala - 6:1. Poté ještě do konce zápasu neproměnili sóla Robert Balog a Kamil Kulhavý, na druhé straně ale domácí přidali další dva góly a navíc orazítkovali s přispěním brankáře dvakrát tyč benešovské branky.        

Branka Benešova: 49. Kulhavý.

SK Benešov: Šimáček - Melichar, Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák (44. Pešta), Rozsypal, Pohorský (44. Holada), Kulhavý - Šifra (64. Tomíček) - Balog.1 , 13 , 2 , 10 , 16 , 12 Matěj Vondrák (44. - 15 ), 7 , 11 (44. - 14 ), 9 , 6 (64. - 8 ), 4

SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close