Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

4°/1°4°/-2°2°/-1°

Narozeniny slaví

SK Benešov vs. Beroun  3 : 0 (2 : 0)

1.9.2012 10:00

Patnáctka Benešova po dvou dobrých zápasech s Příbramí a Bohemians 1905 podala proti slabšímu Berounu podprůměrný výkon. Domácí hráči měli málo pohybu a stále zahušťovali hru, což bránícím a za dresy tahajícím hostům vyhovovalo a střely končily většinou mimo branku. Našly i světlé výjimky, kterou se stala v 7. minutě kolmice Petra Pohorského na Jakuba Šifru a ten po sóle nezaváhal - 1:0. Hosté se jen sporadicky dostávali na polovinu Benešova, přesto mohli vyrovnat, když útočník obešel i brankáře Jakuba Houzara, ale míč směřující do branky zastavil Petr Srb. V závěru poločasu se po urputném bušení podařilo podruhé otevřít berounská vrata, když po centru Petra Srba a chybě obránce, dorazil míč do sítě Robert Balog - 2:0.

I po přestávce pokračoval tlak na branku Berouna a rychlost benešovských hráčů se nezměnila. A tak z několika šancí a střel se ujala jen ta v 52. minutě, když po faulu na Roberta Baloga proměnil penaltu Filip Tomíček, který tak vsítil svůj první gól v lize - 3:0.

Branky: 7. Šifra, 35. Balog, 52. Tomíček (z PK). Rozhodčí: Zadinová.

SK Benešov: Houzar (52. Šimáček) - Srb (50. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Čáp - Melichar, Rozsypal, Pohorský (36. Vondrák), Kulhavý - Šifra (36. Holada) - Balog (52. Pešta).

28 (52. - 1 ), 3 Petr Srb (50. - 8 ), 2 , 10 , 16 , 15 , 7 , 11 (36. - 12 Matěj Vondrák), 9 , 6 (36. - 14 ), 4 (52. - 15 )