6°/-3°5°/-4°3°/-1°

SK Benešov vs. FK Jablonec  1 : 6 (1 : 4)

6.5.2018 10:00

V zápase proti favoritovi jsme počítali další obrovské ztráty, z různých důvodů chyběly opory Bára, Hadžalič, Pazourek, Čaloun, Vaner a Bílek a i když kluci, kteří je nahradili z ročníku 2004 i 2005 dělali co bylo v jejich silách, na takto skvělého soupeře jsme prostě neměli. Sice jsme se ujali vedení brankou Samka a do 25 minuty jsme se i díky fantastickým zákrokům Rezka drželi, poté co jsme ale obdrželi první branku, se naše hra sesypala, do půle jsme inkasovali ještě třikrát a bylo prakticky rozhodnuto. Na začátku druhé půle jsme se sice ještě dostali do dvou velikých šancí Samka, ale ani jedna nebyla proměněna a soupeř dirigován fantastickým Černákem, ještě dvakrát zavěsil na konečných 1:6. Viděli jsme zejména od soupeře skvělý fotbal plný pohybu a přesných kombinací v rychlosti a můžeme mu jen pogratulovat k předvedenému výkonu.