6°/-3°5°/-4°3°/-1°

MFK Trutnov vs. SK Benešov  5 : 1 (4 : 0)

29.4.2018 10:00

Na zápas na půdu silného mužstva Trutnova jsme jeli v naprosto zdecimované sestavě, kdy se k již dlouhodobým marodům Bárovi, Hadžaličovi a Vanerovi, přidali i Bílek a náš na jaře nejlepší hráč Čaloun. Borci, kteří nám přišli na pomoc z mladších ročníků sice dělali co mohli, ale fyzická vybavenost a herní vyspělost domácích, byla prostě nad naše síly. Když se k tomu přidaly i sotva průměrné výkony některých borců ročníku 2003 a hrubé individuální chyby, bylo z toho po prvním poločase skóre hrozící obrovským debaklem. Naštěstí jsme o poločase prostřídali, chlapci, kteří tam šli z lavičky, podali výrazně lepší výkon, než jejich předchůdci a podařilo se nám po chvíli snížit pěknou brankou Drábka, který se otočil na hranici vápna kolem obránce a bombou po zemi nedal domácímu brankáři šanci. Kluci se zvedli a dostali domácí pod tlak, ze kterého vyplynulo i několik šancí, při kterých však chyběl klid, popřípadě větší razance zakončení a důraz ve vápně. Jak má vypadat důraz v pokutovém území, nám předvedli po chvíli domácí, kteří závar před skvěle chytajícím Pazourkem nakonec z malého vápna do branky dorvali a upravili skóre na konečných 5:1. My se musíme dát dohromady, doufat, že se zranění a nemocní co nejrychleji vyléčí a vrátí se do tréninkového procesu, abychom zase byli v těžkých zápasech konkurenceschopní.