31°/17°28°/16°31°/18°

ABC Braník vs. SK Benešov  7 : 6 (5 : 2)

1.4.2018 16:30

Sestava: Hůla, Trefil, Javůrek, Podhorský, Klepl, Vaněček, Mach, Pařízek, Procházka, Bust, Kučera, Kuchařík

Branky: 14' Procházka (Pařízek), 41' Procházka (Vaněček), 58' Pařízek (Procházka), 72' Procházka (Vaněček, Pařízek), 75' Bust (Pařízek), 80' Kučera (Mach)

V dalším kole žákovské ligy jsme zamířily opět do Prahy, tentokrát do Bráníka. Za větrného počasí jsme nastoupili k utkání, do kterého se nám povedlo vstoupit velice dobře. kdy jsme byli na míči velice aktivni a vytvářeli si množství střeleckých pozic. Nicméně se nám povedlo vstřelit pouze jednu branku, což z počtu brankových situací bylo velice málo. Ke konci třetiny jsme za to byli potrestáni, kdy během čtyř minut jsme inkasovali tři branky, po jednoduchých chybách, nedůrazu v osobních soubojích a nekomunikaci, kdy jsme dva hráči na míči a ani jeden balon nehraje.
Ve druhé třetině jsme ještě výrazněji prohrávali osobní souboje, nicméně na míči jsme stále aktivně pracovali a vytvářeli jsme si pozice k zakončení. Do třetí třetiny jsme vstoupili zbytečným inkasovaným golem, kdy v situaci 1:4 se dokázal prosadit jediný útočník soupeře. Nicméně ve třetí třetině již jsme vytvořili velký tlak , kdy soupeři došli síly a my měli mnoho brankových příležitostí. Velké stahování braknového rozdílu jsme dokázali na rozdíl jediné branky. Bohužel v závěrečném tlaku jsme již nedokázali proměnit žádnou z mnoha brankových příležitostí, kdy proti nám stála i branková konstrukce.

Ukázkové utkání, kdy se nadřeme na vstřelení branky a sami bohužel soupeři nabídneme skorovat strašně lacino. Nicméně herní zlepšení je viditelné a jedině tvrdou práci při tréninku dojdeme k dalšímu zlepšení.