Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/7°17°/6°14°/4°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

FK Dukla Praha vs. SK Benešov  8 : 1 (0 : 1)21.10.2017 10:15 

Sestava: Hrkal Vítek, Bust Matyáš, Javůrek Ondřej, Klepl Martin, Kuchařík Jakub, Pařízek Dominik, Podhorský Jan, Rataj Filip, Rýdl Dominik, Trefil Dominik, Vaněček Daniel, Procházka Filip

Gol: 11' Klepl (Vaněček)

 

V dalším sobotním dopoledni nás přivítal soupeř pražské Dukly na jejich domácím hřišti na Ruzyni. K zápasu jsme nemohli počítat s pěti hráči, kteří během týdne onemocněli, což výrazně ovlivnilo hlavně druhou část utkání, kdy nám rychle docházeli síly.

Do utkání se nám podařilo vstoupit velice dobře a aktivně a odměnou nám byla vstřelená první branka, po krásně akci. I tak jsme čelili množství šancí soupeře, který velice dobře technicky vybavený, zvládal kombinovat i přes naše rychlé dostupování a atakování. Díky spolupráci výborně chytajícího Vítka Hrkala a obrany se nám povedlo udržet náskok v prvním poločase a hodně trápit favority, kdy jsme byli silnější v soubojích.

Hodně získaných míčů jsme nedokázali podržet a správně rozehrát naopak hned vzápětí jsme je ztráceli, někdy až lacině odevzdávali soupeři zpět na kopačky. S našim úbytkem sil a naopak větším tlakem soupeře přišlo nevyhnutelné, kdy soupeř začal proměňovat jednotlivé šance. I tak jsme se i nadále snažili  pokračovat v naší hře a nevypouštět jednotlivé souboje, nebát se rozehrát – dovolit si 1:1.

Dukla jako lídr tabulky potvrdila svou dominanci na míči a technické inviduální schopnosti, které se projevily v krásné kombinační akce. I tak naši kluci zaslouží pochvalu za nasazení, chuť i odvahu, které byly v zápase vidět. Stále je nutné dobře a kvalitně trénovat, abychom mohli předvádět výkony po celou dobu utkání.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM