Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
21°/7°20°/6°18°/7°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. Mostecký FK  1 : 4 (0 : 3)17.9.2017 12:15 

V domácím utkání s Mostem chyběli trenérům hned tři hráči základní sestavy, čtvrtý se zranil hned v úvodu utkání.

Hned od začátku bylo vidět, že hosté jsou živější, agresivnější, a domácí tahají za kratší konec. Hned ve třetí minutě otevřel skóre hostující Jakub Černý, když v rozehrávce chyboval Pavel Roháč, a v souboji následně uklouzl Jakub Breburda. O deset minit později nechali domácí ve svém pokutovén území příliš mnoho prostoru hostujícímu Janu Kouteckému, který pohodlně zvýšil na 0:2. Již ve 21.minutě musel pro zranění strídat Jakub Breburda, kterého nahradil Michael Blažek. Deset minut před poločasem to opět po chybě v rozehrávce domácích bylo již 0:3, když se trefil Roman Macák.

Do druhého poločasu vyběhli domácí s další změnou, když nevýrazného Tomáše Síkoru nahradil Ladislav Dufek. A na domácích bylo vidět, že utkání nevzdali. V 50.minutě se vydal na výlet Jan Hradecký, kterému na hranici pokutového území přihrál Tomáš Meszároš, a bylo z toho snížení na 1:3. Za deset minut však přišla další rána, pokutový kop za ruku proměnil Jakub Jurkovič, čímž stanovil konečný výsledek 1:4.

„Utkání se nám nepovedlo, změn v sestavě bylo hodně, hráči na hřišti si poradit nedokázali. Bohužel to vypadá, že některé absence budou trvalejšího charakteru. Odehráli jsme mizerný první poločas, který si za rámeček rozhodně nedáme. Ve druhé půli jsme se mohli vrátit do utkání, definitivní stopkou ale byl pokutový kop. Z utkání se musíme poučit, rychle na něj zapomenout, a soustředit se na další soupeře.“ hodnotil utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 50’ Hradecký – 3’ Černý, 14’ Koutecký, 30’ Macák, 60’ Jurkovič (pk), Poločas: 0:3

Benešov: Schummer, Hradecký, Smejkal, Vosáhlo, Meszáros, Sedlmajer (58’ Dvořák), Roháč (67’ Zeman), Síkora (41’ Dufek), Sklenička, Breburda (21’ Blažek), Tomek.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM