Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
21°/7°20°/6°18°/7°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

FC Tempo Praha vs. SK Benešov  8 : 1 (4 : 1)16.9.2017 12:15 

K utkání s domácím Tempem byla k dispozici poněkud okleštěná sestava.

I v té ale hosté na začátku utkání dvakrát zahrozili, David Čtrnáctý však obě svoje šance zužitkovat nedokázal. A tak, když gól nepadl na jedné straně, udeřilo na druhé. V 11.minutě zahájil gólové představení domácí Jan Trojan, hned za minutu se k němu přidal Filip Babický, a ve 21.minutě také Štěpán Sedlář. O čtyři minuty později naznačil návrat hostů do utkání gólem Dominik Dušek, zůstalo však pouze u náznaku, protože minutu před přestávkou podruhé skóroval Štěpán Sedlář, a do kabin se šlo za stavu 4:1.

Po přestávce se obraz hry víceméně příliš nezměnil, góly dávaly pouze domácí, přesněji v 50.minutě Filip Babický, tentýž hráč o sedm minut později dovršil svůj hattrick, v 68.minutě se do listiny střelců zapsal také Martin Pytlíček, a pět minut před koncem dovršil svůj hattrick také Štěpán Sedlář, což znamenalo konečný výsledek 8:1.

 „Výsledek je možná až příliš krutý pro nás, ale zasloužený pro domácí. V úvodu jsme mohli jít do vedení, možná by se nám hrálo lépe, soupeř byl ale dnes nad naše síly.“ řekl po utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 11‘ Trojan, 12‘, 50‘ a 57‘ Babický, 21‘, 39‘ a 75‘ Sedlář, 68‘ Pytlíček – 25‘ Dušek, Poločas: 4:1

Benešov: Vladyka, Blažek, Brejla (62‘ Sedlmajer), Říha, Zeman, Roháč, Dušek, Paulus, Šimáně (51‘ Hradecký), Čtrnáctý, Dufek.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM