Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
16°/7°13°/3°12°/3°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

FK Baník Sokolov vs. SK Benešov  1 : 3 (0 : 2)10.9.2017 13:15 

V Sokolově se díky počasí, i díky souběžně hranému utkání FNL hrálo na umělé trávě.

Úvodní čtvrthodina byla hodně vyrovnaná, poté si však benešovští vytvořili mírnou převahu, kterou korunoval ve 27.minutě Tomáš Meszáros, který dorážel střelu Michala Smejkala, která skončila na tyči. Již před tím měl dvě šance Martin Sklenička. Dvě minuty před poločasem našel Jakub Schummer výkopem Martina Skleničku, který na křídle obešel obránce, nacentroval, a Dominik Dušek chytře překonal domácího Landrgotta. 

Převaha hostů se přenesla i do druhé půle, hned po pěti minutách vystřelil Michal Smejkal, jehož střelu tečoval domácí obránce, a bylo to již 0:3. Domácí se však nevzdávali, a i díky ne už tak aktivní hře hostů začínali být nebezpeční, což vyústilo v 64.minutě v pokutový kop, který však Jakub Schummer skvělým zákrokem vyrazil. Domácí se nakonec rozvlnění schummerovy sítě přece jen dočkali, když v poslední minutě zaznamenal čestný úspěch Josef Frič.

„Prvních 10 minut byl zápas chaotický jak od nás, tak od soupeře. Po nějaké čtvrt hodině jsme vzali zápas do svých rukou, a začali přesněji kombinovat, z čehož taky vyplynul první gól. Druhý gól jsme dali z rychlého brejku,  když jsem si naběhl na centr, a přeloboval brankáře. Ve druhém poločase si soupeř dal vlastni gól, a my po zbytek zápasu kontrolovali hru. Ke konci zápasu byla špatná domluva v obraně, z čehož soupeř dal poslední gól utkání. Skóre skončilo 3:1.“ řekl po utkání střelec druhého gólu Dominik Dušek.

„Do dnešního zápasu jsme šli s vědomím, že musíme prolomit naše dva bezgólové zápasy. Což se povedlo. Měli jsme i dobrý pocit z naši povedený hry. A tak jsme si ze Sokolova přivezli 3 body.“ okomentoval utkání střelec úvodního gólu Tomáš Meszáros.

 „Chvíli jsme se hledali, ale potom jsme byli jasně lepší, výsledek odpovídá průběhu. Místy jsme chybovali v defenzívě, soupeř toho ale nedokázal využít. Těchto chyb se pro příště musíme pokud možno vyvarovat, mohli bychom na to doplatit. Hráče chválím za fotbalový projev a aktivitu, vítězství si zasloužili.“ hodnotil utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 27' Meszáros, 38' Dušek, 45' Smejkal - 79' Frič, Poločas: 0:2

Benešov: Schummer, Hradecký, Kočí (60' Brejla), Smejkal (75' Dvořák), Vosáhlo, Meszáros, Dušek, Sklenička, Breburda, Černák (48' Sedlmajer), Tomek.

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close