Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/7°17°/6°14°/4°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. SK Roudnice nad Labem  8 : 1 (4 : 1)14.10.2017 10:00 

(3:1; 3:0; 2:0)

Sestava: Hrkal Vítek, Brabenec Jan, Javůrek Ondřej, Klepl Martin, Kučera Pavel, Kuchařík Jakub, Pařízek Dominik, Podhorský Jan, Rataj Filip, Souček Jakub, Trefil Dominik, Vaněček Daniel Procházka Filip

Střelci: 5' Rataj (Vaněček), 12' Kučera (pen.), 30' Rataj (Kučera), 38' Kučera (Kuchařík), 56' Procházka (Kuchařík), 57' Pařízek (Procházka), 74' Rataj (Brabenec), 79' Brabenec (Kučera)

 

V dalším kole jsme přivítali na svém domácím hřišti v Pyšelích hosty z Roudnice na Labem. Již při rozcvičce jsme byli lehce nervozní kde je soupeř, který dorazil až 25 min před zápasem. Věřil jsem, že toto využijeme ve svůj prospěch a že nabuzeností soupeře hned od začátku zatlačíme. Nicméně jsme se spíše přistoupili k utkání velice vlažně, báli jsme se chybovat a chyběla nám odvaha. I tak se nám podařilo individuálně prosadit a vstřelit branky. I tak se na našich kopačkách držela zbytečná nervozita, která nás velice brzdila.

O přestávce se nám povedlo kluky uklidnit a musím říct, že konečně dokázali převzít pokyny a plnit zadané úkoly na hřišti. Kdy rychle přistupovali k soupeři, rychle odebírali balony, kvalitně odskakovali do nabídky a roztahovali hru a vytvářeli si množství golových situací, kde jsme přetavili pouze tři šance ve střelený gol. Nicméně druhá třetina, měla z naší strany velice kvalitní parametry a musíme se snažit pokračovat v této hře.

Ve třetí třetině již byl soupeř lehce odevzdaný a my jsme nedokázali navázat na druhou třetinu v kvalitě. I tak jsme byli v držení míče a inviduelní práci kvalitní, nicméně chyběl nám pohyb hráčů bez míče, překvapivé řešení a rozhodovací schopnost, kterou jsme měli ve druhé třetině.

Kluci zaslouží pochvalu za odvedenou práci na hřišti. Nicméně pořád musíme kvalitně pracovat a trénovat, aby nezůstavalo jen u jedné třetiny, ale dokázali to udržet po většinu času v utkání.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM