Aktuality

[všechny aktuality]
Mladší žáci se Střešovicemi vítězně

Mladší žáci se Střešovicemi vítězně

U13 zvládla utkání s čistým kontem v poměru 9:0, U12 zvítězila 8:3.
U17 doma prohrála s Mostem

U17 doma prohrála s Mostem

S absencí tří hráčů a zraněním čtvrtého si nedokázali hráči U17 poradit, a doma prohráli s Mostem.
U16 prohrála vysoko na Tempu

U16 prohrála vysoko na Tempu

Osm gólů dostala naše U16 na Tempu.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
15°/5°17°/9°14°/8°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. SK Střešovice 1911  8 : 3 (4 : 2)16.9.2017 10:00 

Sestava: Hůla, Brabenec, Javůrek, Klepl, Kučera, Pařízek, Procházka, Rataj, Souček, Trefil Dominik, Vaněček, Podhorský, Bust, Vácha, Rýdl

Goly: 16' Brabenec (Rataj), 27' Rataj, 35' Procházka (Brabenec), 45' Brabenec (Klepl), 61' Rataj (Kučera), 64' Rataj (Brabenec), 67' Rataj (Souček), 82' Procházka (Vácha)

 

V druhém domácím utkání jsme přivítali dalšího pražského soupeře ze Střešovic. K začátku jsme přistoupili velice dobře v nasazení i v rychlosti. Podařilo se nám vytvořit několik golových situací, které jsme bohužel neproměňovali, kdy jsme si nedokázali poradit ani v situaci tváří v tvář gólmanovi, ani ze střel ze střední vzdálenosti. Musíme hodně zapracovat na rozhodovací schopnosti, a uklidnění se v koncovce, kdy se hráči většinou "leknou" těchto příležitostí, místo aby zakončovali s chladnou hlavou. Ani v tomto zápase jsme se nevyhnuli "černé" desetiminutovce, kdy po obdrženém golu jsme hodně znervóznili a zbytečně přestali hrát a pustili ve druhé třetiny soupeře do hry. Nervozita se projevila v kažení jednoduchých přihrávek, prohrávání soubojů a nevěření v sama sebe. Nicméně na začátku třetí třetiny strhl příkladným výkonem Filip Rataj třemi goly mužstvo do pozitivní nálady a další průběh si všichni na hřišti užívali.

Hráči zaslouží pochvalu - za nasazení a za vůli po vítězství, nicméně pořád musíme hodně a tvrdě pracovat. V tomto utkání jsem zklamán z rozehrávky, kdy obránci a střední hráči téměř vůbec nechtěli balon do nohy a hrálo se převážně delšími balony na krajní záložníky, či útočníky.

 

 

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM