Vítězství 1:3 si přivezla sedmnácka ze Sokolova.
Dvanáctka ve Štěrboholích zvítězila 6:12

Přestřelka v kategorii U12 vyšla lépe Benešovu
U13 zvítězila s čistým kontem

Druhé kolo jsme netradičně, v neděli v 17 hod., odehráli na trávě na domovském hřišti týmu FC Háje ve Štěrboholích.

15°/6°15°/7°16°/6°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov z.s. vs. FK Meteror Praha VIII  1 : 2 (1 : 0)

20.8.2017 10:00

Sestava SK Benešov : Matoušek-Baštýř,Rataj,Hampl,Dumský(83.Horák),Srb,Lupač,Průcha,Štrajt(74.Mejdrech)Popelka,Zahradníček (62.Baariev)
Branky: 29.min Popelka 1:0, 72.min Přibyl 1:1,85.min Vetešník 1:2
V prvním zápase České ligy dorostu U19 hostil SK Benešov hráče Meteoru Praha. Vyrovnaný zápas rozhodl soupeř v posledních 15 minutách, kdy vstřelil dvě branky. Hráči Benešova začali dobře, trpělivě, soupeře nepouštěli do vážnějších akcí a sami byli před brankou Meteoru aktivní. V 25.minutě se dostal do úniku Zahradníček, byl faulován a poprvé se použilo pravidlo dočasného vyloučení za žlutou kartu – hráč 10 minut mimo hru. Domácí této výhody využili a Popelka poslal domácí do vedení 1:0. Po obdržené brance se hosté snažili rychlými protiútoky zaskočit obranu Benešova, ale ta s dobře hrajícím Hamplem a Ratajem akce zachytávala a nedovolila ohrozit svoji branku.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s cílem změnit stav utkání. Byli aktivní a domácí postupně ztráceli střed hřiště a tlak hostů sílil. Domácí se snažili rozhodnout utkání druhou brankou, ale Popelka ani Štrajt míč do branky hostů nedostali. Naopak hosté z rychlých kontrů po ztrátě míče domácích dvakrát přesně zakončili a otočili výsledek utkání ve svůj prospěch. Tlak Benešova v posledních minutách vyrovnávací gól nepřinesl. Dobře rozehraný zápas domácí v koncovce utkání ztratili a zůstali bez bodů.