Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/7°17°/6°14°/4°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

MFK Chrudim vs. SK Benešov  5 : 0 (2 : 0)19.8.2017 10:00 

K prvnímu utkání v nové sezóně cestoval tým U15 do Chrudimi.

Ve značně omlazené sestavě hosté od úvodních minut tahali za kratší konec. Domácí byli herně lepší, a tak ve 26.minutě došlo k nevyhnutelnému, když centr domácího Jiřího Kozáka se štěstím zapadl za Jakuba Pazourka. Ve 32.minutě vyřešili domácí situaci 3 na 2 a Petr Juliš zvýšil na 2:0.

V úvodu druhého poločasu hosté několikrát zazlobili, ale ke gólu se nedostali. V poslední desetiminutovce domácí o osudu utkání definitivně rozhodli. Dvakrát se trefil Jan Pejcha, jednou opět Petr Juliš, čímž stanovili konečný výsledek 5:0.

„Tak první poločas byla lepší Chrudim, a my jsme jí nechali hrát. Ještě jsme nebyli moc sehraný v té obrané čtyřce. Neproměnili jsme šance. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, prvních 10-15 minut jsme hráli líp, ale bohužel jsme nesnížili. Pak jsme dostali gól, a zhroutili jsme se. A už se to s náma vezlo.“ zhodnotil utkání obránce Matěj Stejskal.

 „Výsledek vypadá jednoznačně, a skutečně také odráží dění na hřišti, já si ale nemyslím, že by to z naší strany byl úplný propadák. Měli jsme i světlé momenty, v úvodu druhého poločasu jsme utkání mohli zdramatizovat. Nesmíme věšet hlavy, rozhodně se máme čeho chytit, jen nám to bude trvat trochu déle, než ostatním. “ řekl po utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 26‘ Kozák, 32‘ Juliš, 61‘ Pejcha, 66‘ Pejcha, 68‘ Juliš. – 0, Poločas: 2:0, ŽK: 28‘ Khol - 0

Benešov: Pazourek, Šejstal (36‘ Procházka), Drábek, Kačenga (36‘ Kabíček), Bílek, Samko (36‘ Jíra), Vaner, Križko, Pešek (53‘ Dolanský), Čaloun, Stejskal.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM