Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

19°/11°21°/10°20°/10°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Litvínov vs. SK Benešov   0 : 1 (0 : 0)

27.5.2017 11:45

Sestava: B - Bára. O - Hadžalič, Stejskal, Vaner, Brabenec. Z - Drábek, Havránek, Konopásek, Houda (59min Križko). U - Bílek (66min. Stěhule), Čaloun.

Naposledy, když jsme s Litvínovem hráli, viděli jsme velmi zajímavý souboj, plný emocí, šancí apod. Očekávali jsme něco podobného, ale nebylo tomu tak. Od začátku zápasu domácí hráli velmi jednoduše, nakopávali míče jen dopředu a tvrdě bojovali o každý míč. Nikam nespěchali a hra neměla to správné tempo. Bohužel náš tým se této hře přizpůsobil. Byli jsme velmi málo v kombinaci a pořád se s Litvínovem přetahovali v soubojích někde uprostřed hřiště. I proto první půle skončila 0:0 a bez šancí. Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že si budeme více míč dávat po zemi a hru více přenášet a tím soupeře rozpohybujeme a snad i udeříme. Začalo se nám dařit a postupně jsme se dostávali do náznaku šancí. Ve 40minutě po kombinaci přišla první největší šance a Milda Konopásek ji využil. Poté jsme měli i další dvě šance, kdy u obou byl Filda Bílek, ale neměl štěstí v zakončení. Rovněž Pája Drábek byl blízko gólu, ale také se nepodařilo. Najednou Litvínov začal spěchat a hra byla zajímavější. Dobře pracující obrana našeho týmu, ale soupeře nepustila do žádné vážnější situace. Jediné ohrožení naší branky tedy přicházelo po nákopech vzduchem, ale i to jsme zvládali. V 65minutě byl jasně faulován aktivní Filda Bílek a tak jsme kopali penaltu. Bohužel Páťa Brabenec neproměnil a tak drama pokračovalo. Naštěstí jsme ubránili i poslední standartní situaci v nastaveném čase zápasu a zvítězili nejmenším možným rozdílem na hřišti Litvínova. Nebyl to zrovna pohledný a povedený zápas, ale 3 body jsou doma a přece jen nakonec určitě zaslouženě...

Konečný výsledek: FK Litvínov - SK Benešov 0:1 (0:0)

Branky: 1x Milan Konopásek