Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

11°/6°9°/5°11°/6°

SK Petřín Plzeň vs. SK Benešov   0 : 3 (0 : 2)

10.6.2017 11:45

Sestava: B - Bára (59min. Pazourek). O - Hadžalič, Stejskal, Vaner, Brabenec. Z - Drábek, Havránek (64min. Križko), Konopásek, Houda (36min. Žirovnický). U - Bílek (59min. Tuška), Čaloun (65min. Stěhule).

Utkání slibovalo velice zajímavý duel - šlo o konečné první místo v naší tabulce. Nám stačilo vítězství na penalty, ale na to nikdo spoléhat nechtěl a tak byl cíl jasný - zvítězit v normální hrací době. Jít za vítězstvím mělo tedy obrovský náboj z několika důvodu... Vyhrát celou skupinu, oplatit poslední porážku, poslední společný zápas...

Do utkání jsme měli dobrý vstup, soupeře jsme začali tlačit, ale do výraznějších šancí se nedostával ani jeden tým. Hra byla poměrně vyrovnaná, ale my přece jen trápili soupeře o trošku více. Okolo 10minuty jsme poprvé zvedaly ruce nad hlavu, ale branka nebyla uznána. A tak jsme museli bojovat dále. Nakonec jsme se radovali znovu ve 21minutě, když z otočky Páťa Brabenec vstřelil branku na 0:1 pro naše barvy. Radost byla veliká, ale před námi ještě kus práce. Chvíli po naší brance nás začal soupeř z Petřína trápit více, ale dobře fungující obrana a celkově hra našeho mužstva nepouštěla soupeře do žádných velkých šancí. Na konci poločasu jsme soupeře opět přitlačili a odměnou byla vstřelená branka na 0:2 pro nás, střelcem byl Milda Konopásek. Nutno říci, že šlo o velmi důležitou branku do šaten. V kabině jsme všichni krotili emoce a soustředili se, že není ještě co slavit a musíme makat dále. Druhá půle se odehrávala v podobné režii jako půle první. Navíc ve 42minutě po krásné kombinační akci se ocitl sám před brankářem Péťa Čaloun a my se dostali do už hodně nadějného výsledku 0:3 pro nás. Zápas se dohrával a my to zvládali dobře. Celé naše družstvo zaslouží obrovskou pochvalu a obrovské díky za nejen poslední zápas, ale celou sezónu. Vítězství na Plzeňské půdě znamenalo konečné vítězství ve skupině a tak jsme si mohli zakřičet: "Tak jsme první no a coooooo, no a coooo, no a coooooo" :-)

Konečný výsledek: SK Petřín Plzeň - SK Benešov 0:3 (0:2)

Branky: 1x Brabenec, 1x Konopásek, 1x Čaloun.