Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  2 : 1 (1 : 0)4.6.2017 11:45 

Sestava: B - Bára (59min. Pazourek). O - Hadžalič, Vaner, Houda, Brabenec. Z - Drábek, Havránek, Konopásek (36min. Stejskal), Žirovnický (59min. Tuška). U - Bílek (68min. Stěhule), Čaloun (69min. Dumský).

Začátek zápasu nám vyšel. Hned po úvodním hvizdu, jsme se tlačili do šestnáctky soupeře a měli jednu šanci za druhou. Šance Fildy Bílka, Mildy Konopáska nebo Honzy Žirovnického vychytal brankář Písku. Několik úvodních šancí se nám bohužel nepodařilo proměnit a tak úspěch přinesla až ve 12minutě branka Péti Čalouna, nutno říct že jsme míč na dálku do branky tlačili snad všichni a přece jen tam doputoval. Poté přišla ještě krásná střela Mildy Konopáska, ale tu zastavila tyč. Od té doby náš tlak už nebyl tak výrazný a postupně se hra vyrovnávala. Do druhé půle jsme chtěli jít podobně jako do půle první. Je pravda že již v 6.minutě druhé půle se nám podařilo zvýšit na 2:0 i díky velkému štěstí, které měl střílející Stejsky. Bohužel od té doby náš výkon nebyl přesvědčivý a dlouho jsme si zahrávali, až přišel trest 15minut před koncem zápasu a snížení čím dál více aktivního Písku na 2:1. Zbytek utkání jsme se spíše bránili. Až úplný závěr jsme drželi míč na soupeřově půlce a tak vyrovnání nepřipustili. Závěrečné kolo bude mít obrovský náboj - bude to boj o konečné prvenství v naší tabulce. Věříme, že slavit budeme my!

Konečný výsledek: SK Benešov - FC Písek 2:1 (1:0)

Branky: 1x Čaloun, 1x Stejskal.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close