Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

9°/4°5°/-1°2°/-1°

SK Benešov vs. FC Písek  2 : 1 (1 : 0)

4.6.2017 11:45

Sestava: B - Bára (59min. Pazourek). O - Hadžalič, Vaner, Houda, Brabenec. Z - Drábek, Havránek, Konopásek (36min. Stejskal), Žirovnický (59min. Tuška). U - Bílek (68min. Stěhule), Čaloun (69min. Dumský).

Začátek zápasu nám vyšel. Hned po úvodním hvizdu, jsme se tlačili do šestnáctky soupeře a měli jednu šanci za druhou. Šance Fildy Bílka, Mildy Konopáska nebo Honzy Žirovnického vychytal brankář Písku. Několik úvodních šancí se nám bohužel nepodařilo proměnit a tak úspěch přinesla až ve 12minutě branka Péti Čalouna, nutno říct že jsme míč na dálku do branky tlačili snad všichni a přece jen tam doputoval. Poté přišla ještě krásná střela Mildy Konopáska, ale tu zastavila tyč. Od té doby náš tlak už nebyl tak výrazný a postupně se hra vyrovnávala. Do druhé půle jsme chtěli jít podobně jako do půle první. Je pravda že již v 6.minutě druhé půle se nám podařilo zvýšit na 2:0 i díky velkému štěstí, které měl střílející Stejsky. Bohužel od té doby náš výkon nebyl přesvědčivý a dlouho jsme si zahrávali, až přišel trest 15minut před koncem zápasu a snížení čím dál více aktivního Písku na 2:1. Zbytek utkání jsme se spíše bránili. Až úplný závěr jsme drželi míč na soupeřově půlce a tak vyrovnání nepřipustili. Závěrečné kolo bude mít obrovský náboj - bude to boj o konečné prvenství v naší tabulce. Věříme, že slavit budeme my!

Konečný výsledek: SK Benešov - FC Písek 2:1 (1:0)

Branky: 1x Čaloun, 1x Stejskal.