Jen jediný bod dokázali na domácím hřišti uhrát naši mladší žáci s Motorletem.

Oby týmy mladších žáků prohrály na severu Čech.

9°/4°5°/-1°2°/-1°

SK Benešov vs. FC Slavoj Vyšehrad  3 : 1 (2 : 0)

21.5.2017 11:45

Sestava: B - Bára. O - Hadžalič, Houda, Stejskal, Žirovnický. Z - Drábek, Vaner, Konopásek (36min. Havránek), Brabenec (62min. Tuška). U - Bílek (64min. Stěhule), Čaloun.

Věděli jsme že nás nečeká nic jednoduchého, ale za každou cenu jsme chtěli Vyšehrad porazit a vrátit jim poslední prohru u nich doma. Začátek utkání jsme měli výborný. Hned v úvodu jsme soupeře výrazně zatlačili a dostávali se do šancí. Také jsme si vytvořili spoustu rohů z něhož nakonec vyplynula i první branka respektive pokutový kop, který proměnil Páťa Brabenec 1:0. Hned o pár minut se po kombinaci ocitl sám před brankářem Filda Bílek a zvýšil na 2:0. Po 20minutách hry Vyšehrad začal kousat a pomalu se dostával do šancí. Naštěstí jsme poločas udrželi a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro nás. Na konci první půle se výrazně ozval trenér hostů, který si něco vyříkaval s rozhodčím. To nikdo ještě netušil, že tento rozhovor výrazně ovlivní půli druhou. Ta se odehrávala ve velmi pomalém tempu díky kouskování hry a neustálému přerušování. Nicméně Vyšehrad nás tlačil a my už spoléhali na rychlé protiútoky. To se nám podařilo a v 54minutě Filda Bílek zvýšil na 3:0. Bohužel o pár minut později si Páťa Brabenec nešťastně srazil míč do naší branky a soupeř ještě vycítil šanci. Dost proti byl ale Lukáš Bára, který několik situací vychytal a tím udržel naše naděje ve vítězství, které jsme také nakonec slavili. Jak už bývá u Vyšehradu zvykem (viz článek utkání ve Vyšehradě a naše vítězství 0:2)...pokud prohrají, opět musím zmínit dosti nesportovní chování hráčů a bohužel i trenérů po utkání, které bylo smutnou kapkou zápasu. Ale v oslavách po vítězství nás to nerozhodilo :-)

Konečný výsledek: SK Benešov - Slavoj Vyšehrad 3:1 (2:0)

Branky: Bílek 2x, Brabenec 1x