Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC Slavoj Vyšehrad  3 : 1 (2 : 0)21.5.2017 11:45 

Sestava: B - Bára. O - Hadžalič, Houda, Stejskal, Žirovnický. Z - Drábek, Vaner, Konopásek (36min. Havránek), Brabenec (62min. Tuška). U - Bílek (64min. Stěhule), Čaloun.

Věděli jsme že nás nečeká nic jednoduchého, ale za každou cenu jsme chtěli Vyšehrad porazit a vrátit jim poslední prohru u nich doma. Začátek utkání jsme měli výborný. Hned v úvodu jsme soupeře výrazně zatlačili a dostávali se do šancí. Také jsme si vytvořili spoustu rohů z něhož nakonec vyplynula i první branka respektive pokutový kop, který proměnil Páťa Brabenec 1:0. Hned o pár minut se po kombinaci ocitl sám před brankářem Filda Bílek a zvýšil na 2:0. Po 20minutách hry Vyšehrad začal kousat a pomalu se dostával do šancí. Naštěstí jsme poločas udrželi a do kabin se šlo za stavu 2:0 pro nás. Na konci první půle se výrazně ozval trenér hostů, který si něco vyříkaval s rozhodčím. To nikdo ještě netušil, že tento rozhovor výrazně ovlivní půli druhou. Ta se odehrávala ve velmi pomalém tempu díky kouskování hry a neustálému přerušování. Nicméně Vyšehrad nás tlačil a my už spoléhali na rychlé protiútoky. To se nám podařilo a v 54minutě Filda Bílek zvýšil na 3:0. Bohužel o pár minut později si Páťa Brabenec nešťastně srazil míč do naší branky a soupeř ještě vycítil šanci. Dost proti byl ale Lukáš Bára, který několik situací vychytal a tím udržel naše naděje ve vítězství, které jsme také nakonec slavili. Jak už bývá u Vyšehradu zvykem (viz článek utkání ve Vyšehradě a naše vítězství 0:2)...pokud prohrají, opět musím zmínit dosti nesportovní chování hráčů a bohužel i trenérů po utkání, které bylo smutnou kapkou zápasu. Ale v oslavách po vítězství nás to nerozhodilo :-)

Konečný výsledek: SK Benešov - Slavoj Vyšehrad 3:1 (2:0)

Branky: Bílek 2x, Brabenec 1xSK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close