Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/11°21°/10°20°/10°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. SK Petřín Plzeň  0 : 2 (0 : 1)7.5.2017 15:00 

Sestava: B - Pazourek (36min.Bára). O - Hadžalič, Vaner, Houda, Brabenec. Z - Drábek, Bukovaz (44min.Jíra), Stejskal, Tuška (28min. Pešek). Ú - Samko (36min. Konopásek), Čaloun (52min. Križko).

Utkání slibovalo zajímavý souboj a boj o první místo v naší nadstavbové části. Do utkání jsme šli ve výrazně změněné sestavě z důvodu několika nemocných a zraněných. Začátek utkání jsme měli výborný. Dostali jsme Plzeň pod tlak a soupeře přehrávali. V první obrovské příležitosti se ocitl Péťa Čaloun, ale neproměnil. Poté jsme měli několik za sebou jdoucích rohových kopů, kde blízko ke vstřelení branky měl Pavel Samko a Pavel Drábek. Bohužel jak bývá zvykem, z jediné a první nenápadné šance udeřili hosté. Od té doby jsme se již nedostali do takového tlaku, jako na začátku. Hra byla z obou stran spíše bojem ve středu hřiště. Do druhé půle jsme udělali pár změn v sestavě, ale po chybě v koncentraci jsme dostali druhý gól. Věřím, že kdyby se nám podařilo vstřelit branku měli bychom sílu zápas srovnat, ale né a né branku dnes dát. V posledních minutách měl ještě obrovskou příležitost Milda Konopásek, ale také neproměnil.

Konečný výsledek: SK Benešov - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM