Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. SK Petřín Plzeň  0 : 2 (0 : 1)7.5.2017 15:00 

Sestava: B - Pazourek (36min.Bára). O - Hadžalič, Vaner, Houda, Brabenec. Z - Drábek, Bukovaz (44min.Jíra), Stejskal, Tuška (28min. Pešek). Ú - Samko (36min. Konopásek), Čaloun (52min. Križko).

Utkání slibovalo zajímavý souboj a boj o první místo v naší nadstavbové části. Do utkání jsme šli ve výrazně změněné sestavě z důvodu několika nemocných a zraněných. Začátek utkání jsme měli výborný. Dostali jsme Plzeň pod tlak a soupeře přehrávali. V první obrovské příležitosti se ocitl Péťa Čaloun, ale neproměnil. Poté jsme měli několik za sebou jdoucích rohových kopů, kde blízko ke vstřelení branky měl Pavel Samko a Pavel Drábek. Bohužel jak bývá zvykem, z jediné a první nenápadné šance udeřili hosté. Od té doby jsme se již nedostali do takového tlaku, jako na začátku. Hra byla z obou stran spíše bojem ve středu hřiště. Do druhé půle jsme udělali pár změn v sestavě, ale po chybě v koncentraci jsme dostali druhý gól. Věřím, že kdyby se nám podařilo vstřelit branku měli bychom sílu zápas srovnat, ale né a né branku dnes dát. V posledních minutách měl ještě obrovskou příležitost Milda Konopásek, ale také neproměnil.

Konečný výsledek: SK Benešov - Petřín Plzeň 0:2 (0:1)

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close