Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/11°21°/10°20°/10°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Litvínov  4 : 2 (2 : 0)23.4.2017 15:00 

Sestava: B - Pazourek. O - Hadžalič (69min Bukovaz), Houda, Štolba, Brabenec. Z - Drábek, Vaner (53min. Havránek), Stejskal, Žirovnický (36min. Konopásek). Ú - Bílek (58min Tuška), Čaloun.

Utkání bylo od začátku dost nervózní a hned v úvodu byl tlak na hlavního rozhodčího, hlavně ze strany Litvínova obrovský. Do první velké příležitosti se dostali hosté, ale Kuba Pazourek hráče vychytal. Poté jsme hru zlepšili a dostávali se do šancí. Po aktivitě našich hráčů a chybě brankáře Litvínova jsme se dostali do vedení. Následně po další šanci a obrovském závaru byla nařízena penalta a Patrik Brabenec zvýšil na 2:0. Následně byl trenér Litvínova vyhozen na tribunu a i to bylo velmi dramatické... Měli jsme i další šance, ale nevyužili je a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro nás. Ve druhém poločase se postupně začalo přiostřovat a hra se kouskovala čím dál více. Začali se rozdávat žluté karty, souboje byli čím dál ostřejší a soupeř cítil šanci. Bohužel brzy snížil na 2:1. Poté jsme sledovali opět několik sporných faulů, které se ovšem nepískali. Následně se Milan Konopásek dostal do třech obrovských příležitostí, ale proměnil až tu třetí, ovšem s přehledem a hezky. Na chvíli jsme se uklidnili, ale opět nečekaná situace zdramatizovala utkání. Tentokrát 2 červené karty. 1x domácí konkrétně Matěj Havránek a také hosté. Bohužel přišlo zase snížení na 3:2 a utkání bylo zase zajímavější. Naštěstí Milan Konopásek hlavou po rohovém kopu utkání definitivně zlomil na naší stranu. Sledovali jsme vypjaté utkání se zaslouženým koncem pro naše barvy.

Konečný výsledek: SK Benešov - FK Litvínov 4:2 (2:0)

Branky: 1x Bílek, 1x Brabenec, 2x Konopásek.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM