Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Litvínov  4 : 2 (2 : 0)23.4.2017 15:00 

Sestava: B - Pazourek. O - Hadžalič (69min Bukovaz), Houda, Štolba, Brabenec. Z - Drábek, Vaner (53min. Havránek), Stejskal, Žirovnický (36min. Konopásek). Ú - Bílek (58min Tuška), Čaloun.

Utkání bylo od začátku dost nervózní a hned v úvodu byl tlak na hlavního rozhodčího, hlavně ze strany Litvínova obrovský. Do první velké příležitosti se dostali hosté, ale Kuba Pazourek hráče vychytal. Poté jsme hru zlepšili a dostávali se do šancí. Po aktivitě našich hráčů a chybě brankáře Litvínova jsme se dostali do vedení. Následně po další šanci a obrovském závaru byla nařízena penalta a Patrik Brabenec zvýšil na 2:0. Následně byl trenér Litvínova vyhozen na tribunu a i to bylo velmi dramatické... Měli jsme i další šance, ale nevyužili je a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro nás. Ve druhém poločase se postupně začalo přiostřovat a hra se kouskovala čím dál více. Začali se rozdávat žluté karty, souboje byli čím dál ostřejší a soupeř cítil šanci. Bohužel brzy snížil na 2:1. Poté jsme sledovali opět několik sporných faulů, které se ovšem nepískali. Následně se Milan Konopásek dostal do třech obrovských příležitostí, ale proměnil až tu třetí, ovšem s přehledem a hezky. Na chvíli jsme se uklidnili, ale opět nečekaná situace zdramatizovala utkání. Tentokrát 2 červené karty. 1x domácí konkrétně Matěj Havránek a také hosté. Bohužel přišlo zase snížení na 3:2 a utkání bylo zase zajímavější. Naštěstí Milan Konopásek hlavou po rohovém kopu utkání definitivně zlomil na naší stranu. Sledovali jsme vypjaté utkání se zaslouženým koncem pro naše barvy.

Konečný výsledek: SK Benešov - FK Litvínov 4:2 (2:0)

Branky: 1x Bílek, 1x Brabenec, 2x Konopásek.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close