Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC MAS Táborsko  1 : 1 (1 : 0)12.3.2017 13:15  PK 4:5

K prvnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti druhému týmu tabulky z Táborska. Do utkání jsme vstoupili velice nervozně, kdy v úvodních minutách zápasu jsme se zbytečně zbavovali míčů a nevyplňovali správně prostor. Nicméně soupeři jsme se vyrovnali nasazením, a postupem času jsme se zlepšovali i v taktických věcech. Ve 24. minutě po autu soupeře se nám povedlo dobrým presinkem Ládi Dufka získat balon, a donutit soupeře zahrát rukou ve vápně. Po proměněné penaltě, Milanem Konopáskem, jsme si začali více věřit, a víc si dovolovat. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, nicméně ze stejné standartní situace, jako jsme gól dali, jsme i v 5. minutě druhého poločasu gól obdrželi, kdy z našeho autového vhazování se nešťastně balon odrazil na soupeřovu nohu, a neomylně zakončil střelou k tyči. Nicméně v průběhu druhého poločasu jsme si vytvořili několik slibných příležitostech, kdy jsme se dostali sami před gólmana. Bohužel jsme se té situace spíše lekli, než ji využili.

Utkání nám jasně ukázalo, že je na čem stavět. Důležité je absolvovat tréninkový proces a přenést nasazení i do dalších kol.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM