Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

25°/13°27°/16°31°/17°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Kladno vs. SK Benešov  1 : 2 (1 : 0)

29.4.2017 10:15

Sestava SK Benešov :

Budil- Sládek,Rataj,Melichar,Říha,Hampl,Hašek,Srb,Průcha/76.Vondrák/,Pohorský/80.Hájek/,Popelka/84.Baariev/

Branky: 5.min. Hudousek /SK Kladno/ 1:0, 51.min. Hašek/SK Benešov/ 1:1,53.min. Hašek/SK Benešov/ 1:2

V dalším utkání ČDL U19  sehrál SK Benešov mistrovské utkání na Kladně. Domácí se do utkání vrhli bojovně a kombinační hrou nedali hostům v prvním poločase šanci. Dlouhé míče mezi stopery jim dávali šance ke skórování . V 5.min. se prosadil po kolmici domácí Hudousek 1:0. Po obdržené brance se domácí dostali ještě ke dvěma šancím , ale Budil s obranou si poradili. Hra SK BN byla zbytečně zbrklá a většina akcí končila dlouhým nákopem, se kterým si poradili vysocí stopeři SK Kladno.

Do druhého poločasu po pokynech trenéra Slepičky nastoupili hosté jako vyměnění. Jejich agrasivita slavila úspěch a přikovali domácí před jejicch pokutové území. Nejvíce domácí zlobil Hašek, jenž na hrotu bojoval na krev. Do šancí se postupně dostali Melichar, který hlavou mířil vedle, poté Pohorský , ale s jeho pokusem si poradil brankář Vokoun. Hosté se gólově prosadili v 51min. po dorážce Haška a hned  o dvě minuty později rozhodli utkání druhou brankou Haška, který byl včas na zadní tyči a hlavou zavěsil. Za bojovnost ve druhém poločase si SK BN výhru a tři body odváží právem. V neděli dne 7.5.2017od 10.00 hod. hostí SK BN hráče Viktorie Žižkov.

"První poločas jsme vůbec nezvládli.Hra byla chaotická, nepřesná a uspěchaná.Hráli jsme bez důrazu a nasazení.Navíc jsme pozdě dostupovali hráče a i proto jsme brzy inkasovali.Soupeř hrál jednoduše s kolmými přihrávkami za obranu a dlouho nám trvalo než jsme na to byli schopni zareagovat. Ve druhém poločase jsme výrazně přidali, bleskově otočili výsledek a soupeře nutili aktivní hrou ke ztrátám. Navíc defenziva v čele s Melicharem pracovala skvělě a soupeř si už nedokázal vytvořit žádnou šanci." hodnotil utkání trenér Petr Slepička