Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

19°/11°21°/10°20°/10°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Slavia Praha - fotbal B vs. SK Benešov  3 : 1 (2 : 1)

2.4.2017 16:30

V 23.kole ČDL U19 odehrál tým U19 mistrovské utkání v Horních Počernicích, kde je „doma“ mládež Slavie Praha. Bez stopera Jakuba Melichara (povolán do „A“ mužstva – které hrálo souběžně), brance s Jakubem Schummerem, začal Benešov utkání nebojácně, a domácí nepouštěl do vážnějších akcí, naopak z agresivního napadání se dostal do několika akcí, kterými ohrozil branku domácího Tomana. V 23.minutě se na polovině hřiště dostal k míči Petr Pohorský, který po chybě domácího gólmana uklidil míč z poloviny hřiště do branky, a Benešov vedl 0:1. To však domácími neotřáslo, trpělivě kombinovali, a obranné řady Benešova jen s námahou odvracely jejich šance. Je třeba podotknout, že Benešov podržel gólman Jakub Schummer. V 27. Minutě byl krásnou kolmicí vysunut domácí Pek, jeho únik benešovská obrana nezachytila, a po přesném zpracování nedal Jakubovi Schummerovi šanci 1:1. O dvě minuty později se po pravé straně přehnal okolo Matěje Vondráka domácí hráč, a z náběhu Suk zvýšil na 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Po přestávce domácí za tři minuty zvýšili na 3:1, když Matěj Vondrák neuhlídal záložníka domácích, který odcentroval, a Suk uklidil do branky na 3:1. Po této obdržené brance se benešovští nesesypali,  kombinační hrou začali domácí místy přehrávat, ale míč do sítě domácích nedotlačili, i když možnosti k tomu měli – Václav Hašek, Jakub Popelka i Petr Srb. Střídající hráči napomohli k tlaku, ale domácí si výsledek pohlídali.

V příštím kole hostí Benešov hráče Chrudimi – neděle 9.4.2017 v 10.00 hod v Benešově.

Góly: 29. a 48. Suk, 27. Pek – 23. Pohorský. Poločas: 2:1.

Benešov: Schummer, Průcha (62' Sládek), Kulhavý, Rataj, Vondrák, Hašek, Srb, Hampl, Popelka, Pohorský (38' Baštýř), Baariev (74' Hájek).