Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/15°29°/16°28°/15°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Slavia Praha - fotbal B vs. SK Benešov  3 : 1 (2 : 1)2.4.2017 16:30 

V 23.kole ČDL U19 odehrál tým U19 mistrovské utkání v Horních Počernicích, kde je „doma“ mládež Slavie Praha. Bez stopera Jakuba Melichara (povolán do „A“ mužstva – které hrálo souběžně), brance s Jakubem Schummerem, začal Benešov utkání nebojácně, a domácí nepouštěl do vážnějších akcí, naopak z agresivního napadání se dostal do několika akcí, kterými ohrozil branku domácího Tomana. V 23.minutě se na polovině hřiště dostal k míči Petr Pohorský, který po chybě domácího gólmana uklidil míč z poloviny hřiště do branky, a Benešov vedl 0:1. To však domácími neotřáslo, trpělivě kombinovali, a obranné řady Benešova jen s námahou odvracely jejich šance. Je třeba podotknout, že Benešov podržel gólman Jakub Schummer. V 27. Minutě byl krásnou kolmicí vysunut domácí Pek, jeho únik benešovská obrana nezachytila, a po přesném zpracování nedal Jakubovi Schummerovi šanci 1:1. O dvě minuty později se po pravé straně přehnal okolo Matěje Vondráka domácí hráč, a z náběhu Suk zvýšil na 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Po přestávce domácí za tři minuty zvýšili na 3:1, když Matěj Vondrák neuhlídal záložníka domácích, který odcentroval, a Suk uklidil do branky na 3:1. Po této obdržené brance se benešovští nesesypali,  kombinační hrou začali domácí místy přehrávat, ale míč do sítě domácích nedotlačili, i když možnosti k tomu měli – Václav Hašek, Jakub Popelka i Petr Srb. Střídající hráči napomohli k tlaku, ale domácí si výsledek pohlídali.

V příštím kole hostí Benešov hráče Chrudimi – neděle 9.4.2017 v 10.00 hod v Benešově.

Góly: 29. a 48. Suk, 27. Pek – 23. Pohorský. Poločas: 2:1.

Benešov: Schummer, Průcha (62' Sládek), Kulhavý, Rataj, Vondrák, Hašek, Srb, Hampl, Popelka, Pohorský (38' Baštýř), Baariev (74' Hájek).

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM