Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Náchod vs. SK Benešov  4 : 1 (1 : 0)

19.3.2017 10:00

Benešov:

Plocek, Sládek, Hájek, Hampl, Říha, Srb, Kulhavý, Vondrák (Dvořák), Pohorský, Hašek, Popelka (Průcha).

Gól Benešov:

Kulhavý

Komentář:

Ve 20.kole ČLD U19 byl hostem fotbalistů Náchodu SK Benešov. Po minulém utkání doma s Pískem (1:1) se oslabený SK BN pokusil získat potřebné body na postavení ve středu tabulky. Domácí před utkáním okupovali předposlední příčku.

Do utkání vstoupili hráči lépe domácí hráči a několikrát po rychlých brejcích ohrozili branku hostujícího Plocka. Ten v 15.min. vytáhl skvělý zákrok, a zneškodnil střelu domácího útočníka. Bohužel toto byl pouze jediný zákrok za celý zápas. Hosté z Benešova se snažili držet střed hřiště, a rychlými protiútoky překvapit domácí obranu, ale to jim vycházelo pouze sporadicky, když se dostali do zakončení střely, a pološance končily mimo branku. V 31.min. rozehrávali domácí rohový kop, a po třech centrech z pravé strany do pokutového území Benešova, a nedůsledném pokrytí hráčů Náchoda, se prosadil hlavou Berger 1:0. Do konce poločasu se hráči Benešova hledali, hra byla neurovnaná, a proto pokusy končily na obraně domácích.

Do druhé půle vstoupil lépe SK Benešov, a vytvořil si mírný tlak na domácí hráče svým napadáním, čehož výsledkem bylo několik standartních situací. Hned po vystřídání Popelky Průchou, druhý jmenovaný dlouhým autem našel Kulhavého, a ten hlavou překonal brankáře Weissera 1:1. Po vstřelené brance se zdálo, že by mohlo dojít ke změně, a že hosté se pokusí zatlačit domácí do defenzívy. Šance Srba a následně Sládka skončily mimo branku Náchoda. Naopak domácí se v 74.min. dostali do rychlého protiútoku, a domácí útočník Panenka z hranice velkého vápna uklidil míč k levé tyči Plocka 2:1. Snah o vyrovnání vzala za své o dvě minuty později, kdy Plocek nepochopitelně stínoval míč procházející malým vápnem, a dal příležitost domácímu Volfovi k zakončení, ten příležitostí nepohrdl, a bez větších problémů zasunul za záda Plocka 3:1. Podobu konečnému stavu dali domácí v 84.min., kdy střídající Pavlíček vyhrál souboj s Hamplem, a po kličce Plockovi završil výhru Náchoda na 4:1.

V neděli 26.3. 2017 sehraje SK Benešov U19 mistrovský zápas doma s MAS Táborsko. Začátek 10.00 hod.

Hodnocení trenéra:

Petr Slepička, Benešov:

"Neodehráli jsme dobrý zápas, a prohra byla asi zasloužená.
Jediným světlým okamžikem byla hra mezi 60-70 minutou, kdy jsme soupeře přehrávali, podařilo se nám vyrovnat, a k obratu chyběla jedna povedená akce, kterou bychom asi domácí zlomili. Opět jsme se však nevyvarovali hrubých chyb, které domácí potrestali, a my tak museli zkousnout ostudnou porážku."