Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
16°/9°19°/10°21°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  1 : 1 (0 : 1)12.3.2017 10:00  PK 4:5

Sestava:

Schummer, Říha(Sládek), Melichar, Hájek(Rataj), Průcha, Popelka, Srb(Baariev), Filip(Pohorský), Hampl(Rozsypal), Hašek, Kulhavý.

Komentář:

V dalším utkání ČDL U19 hostil SK Benešov hráče Písku, kteří obývají poslední příčku v této soutěži. SK Benešov po prohře v minulém kole na hřišti Bohemians 1905 chtěli získat tři body a upevnit si postavení v tabulce.

Domácí začali utkání až moc profesorsky, určené pokyny trenéra Slepičky nebyly plněny. Hosté chytrou hrou nepouštěli Benešov do souvislejšího tlaku a sami hrozili z rychlých brejků. V 12.minutě se po úniku Popelky dostal do zakončení Hampl,ale jeho střela skončila mimo branku hostí. V 26.min. unikl po pravé straně Popelka jehož vysunul Kulhavý, jeho centr však hlavou Hašek do branky Písku nedostal. Tlak domácích však stále nepřicházel, jen série standardních situací ( rohy, dlouhé auty ). Po jednom z rohových kopů se hosté dostali do rychlého protiútoku a písecký Kasík obešel dva bránící hráče Benešova a prostřeli brankáře Schummera 0:1 Za tohoto stavu skončil první poločas.

Do druhé půle Benešov udělal změny v sestavě s cílem obrátit stav utkání.  Tlak Benešova byl místy drtivý a výsledkem byla v …….. min,branka Haška, který prostřelil brankáře Hulinka na 1:1.  Po vstřelené brance se snaha Benešova zvýšila a domácí chtěli zápas rozhodnout, ale jejich  100% šance skončili buď na brankáři hostí, nebo na brankové konstrukci nebo střely skončily mimo. Největší šance neproměnili Sládek,Melichar, Hašek,Rozsypal. Hosté se dostávali před Schummera po rychlých brejcích, s jejich centry za obranu si však poradil. Zápas skončil nerozhodným výsledkem a o druhém bodu rozhodly pokutové kopy. Za Benešov penalty neproměnili Průcha a Popelka, za hosty Kagul, a tak hosté si z Benešova odvezli dva body, na domácí zbyl jediný. V dalším utkání  zajíždí v neděli 19.3. Benešov do Náchoda.

Hodnocení trénéra:

Petr Slepička, Benešov:

"Od začátku jsme hráli naivně a profesorsky. Příliš zbytečných ztrát umožnilo soupeři chodit do otevřené obrany. Před inkasovanou brankou jsme nepochopitelně udělali řadu hrubých chyb na sebe navazujících, a zápas si zkomplikovali. Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší, soupeře jsme přehrávali, ale otočit zápas se nám nakonec nepodařilo, přestože jsme si vytvořili spoustu šancí.Pochválit chci mladého brankáře Kubu Schummera, který nás podržel několika výbornými zákroky."SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM