Mladší dorosty z Kladna jen se dvěma body

Sedmnáctka dokázala vyrovnat v poslední vteřině, a na penalty urvat druhý bod, šestnáctka na soupeře nestačila, a prohrála.
U12 porazila Slavii Praha

Proti o rok mladším hráčům Slavie se naší U12 výsledkově dařilo
Penalty devatenáctce nešly

Ani v dalším domácím utkání fotbalové ligy U19 nezískali mladíci Benešova plný počet bodů, když po prohraném penaltovém rozstřelu získali s Viktorií Žižkov pouze bod.

17°/10°19°/11°21°/9°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Bohemians 1905 vs. SK Benešov  5 : 1 (2 : 0)

5.3.2017 10:00

Sestava:

Schummer, Průcha (46‘ Sládek), Melichar, Hájek (73‘ Baariev), Říha, Hampl, Hašek (46‘ Popelka), Filip, Vondrák (65‘ Rozsypal), Pohorský (60‘ Srb), Kulhavý.

Komentář:

V utkání 19.kola ČLD U19 prohrávali hráči Benešova v 15.minutě na hřišti vedoucích Bohemians 1905 již 2:0, když si po rohovém kopu domácích dali první gól sami, druhý potom inkasovali po přečíslení obrany. Matný a ustrašený výkon v první půli, plný nepřesností a zbrklosti, ke gólu nevedl, i když do několika slibných šancí se hosté přece jen dostali.

Důraznou řeč trenéra Slepičky o přestávce si vzali hráči k srdci, a po celý druhý poločas plnili vydané pokyny. Oživení přineslo i střídání, když Haška vystřídal Popelka a Průchu Sládek. Benešovští začali domácí přehrávat, úniky po stranách však gólem prozatím neskončily. Kontaktní gól na 2:1 vstřeli v 53.minutě Popelka, který se po závaru před brankou domácích zorientoval nejlépe. Po gólu se Benešov začal více prosazovat v poutovém území Bohemky, ale šance Kulhavého, poté i střídajícího Srba brankou neskončily, naopak domácí se z brejkové situace dokázali prosadit, a to, když se na hranici šestnáctky domácí Novotný, obtočil okolo Hájka, a nedal přesnou střelou Schummerovi šanci - 3:1. O tři minuty později Benešov dostal míč do sítě domácích po krásné akci po ose Melichar-Popelka-Srb, ale jediný na hřišti, kdo viděl postavení mimo hru byl asistent rozhodčího. Marné byly protesty ze strany Benešova. Hru na riziko Benešov nezvládl, a jeho snaha o srovnání skóre nevyšla. Naopak domácí se, po rychlých brejcích, ještě dvakrát prosadili, a upravili na konečných 5:1.

Hráči Benešova si za předvedený výkon ve druhém poločase zaslouží uznání, a určitě pochopili, že je třeba se soustředit na svůj vlastní výkon, a všeho ostatního si nevšímat.

V 20. kole 12.3.2017 (Ne) v 10.00 hod hostí SK Benešov doma hráče Písku.

Ohlasy trenérů:

Petr Slepička, Benešov:

„Naše představy a plány o průběhu zápasu vzaly za své již v úvodu. Hráli jsme ustrašeně, často chybovali v rozehrávce, a soupeři nabídli dostatek prostoru na dohrání několika nebezpečných situací. Až v závěru poločasu jsme ohrozili branku domácích, ale chyběl nám klid v zakončení.
Druhý poločas byl naprostý opak. Soupeře jsme přehrávali, dobře kombinovali, a brzy snížili. K vyrovnání jsme měli blízko, i když se nakonec ukázalo, že to bylo strašně daleko. Pokud chceme vyhrávat zápasy s nejlepšími kluby soutěže, musíme hrát na hranici svých možností celých devadesát minut. Dnes jsme poločas proflákali a to bohužel rozhodlo.“