Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC Písek vs. SK Benešov  2 : 1 (1 : 0)29.4.2017 16:15 

Šestnáctka jela do Písku oslabena, když chyběli hráči, kteří svými góly rozhodli minulé utkání s Chrudimí Jakub Breburda a Michal Smejkal.

V úvodu benešovští zahrozili, v dobré šanci ale nemířili přesně. Už v 11.minutě poslal domácí Přemek Sládek střelou z přímého kopu svůj tým do vedení, a tento výsledek vydržel až do přestávky.

Ve druhé půli se hosté snažili více tlačit do útoku, dlouho to ale nemělo žádný výrazný efekt. Až v 71.minutě prodloužil Matěj Langr hlavičku Miroslava Tomka, svoji šanci dokázal proměnit Tomáš Meszáros, a srovnal tak stav na 1:1. Hned o dvě minuty později a chybovali hráči Benešova, když nechali domácího Viktora Přibyla projít až do pokutového území, kde adresoval gólovou přihrávku pro Adama Dvořáka, který svým gólem rozhodl o vítězství Písku 2:1.

„Do Písku jsme jeli s tím, že vyhrajeme, a upevníme si místo v tabulce, bohužel stal se opak našich plánů. Prvních 10 minut patřilo nám, měli jsme jednu tutovku, a jednu střelu z vápna, a to bylo všechno od nás z první půle. O poločase soupeř vyhrával 1:0 zaslouženě díky gólu z přímáku. Po půli jsme chtěli zvýšit tlak na bránu, ale nevytvořili jsme si žádnou šanci, až 10 minut před koncem, kdy jsme srovnali. Ale k naší smůle jsme o 2 minuty později inkasovali, a už jsme se nedokázali do zápasu dostat. Z Písku jsme odjeli poražení kvůli našemu přístupu k zápasu, a možná zbytečné nervozitě.“ Sdělil po utkání Dominik Dušek.

"Byl to na jaře náš nejhorší výkon, prohráli jsme naprosto zaslouženě, soupeř byl zkrátka v tomto utkání lepší. Některé hráče snad můžu pochválit alespoň za bojovnost, někteří další se ale musí zamyslet, jestli chtějí k fotbalu takto přistupovat." nešetřil kritikou trenér Václav Knižek.

Góly: 11‘ Sládek, 73‘ Dvořák – 71‘ Meszáros, Poločas: 1:0, ŽK: 0

Benešov: Čamrda, Řejha, Vosáhlo (41‘ Schummer), Kočí, Hradecký, Dušek, Šimáně (66‘ Bajkai), Sklenička (41‘ Čtrnáctý), Tomek, Meszáros, Langer.SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close