Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Proti Petřínu Plzeň dokázali hráči U13 vybojovat vítězství 4:2
U12 si z Příbrami nakonec odvezla vítězství

Ve vyrovnaném utkání dokázali hráči U12 v Příbrami zvítězit

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Motorlet Praha vs. SK Benešov  4 : 2 (1 : 2)

2.4.2017 12:15

V utkání týmů U16 šlo o souboj o čelní příčky tabulky, na které se mohli benešovští dotáhnout, zatímco Motorlet bojoval přímo o průběžné první místo.

Hned v osmé minutě utekl hostující Jakub Breburda, který trefil pouze tyčku, dobíhající Michal Smejkal však mířil přesně mezi nohy domácího gólmana a vedení Benešova bylo na světě. O čtyři minuty později bleskově rozehráli domácí svoji standardní situaci, a po kolmé přihrávce vyrovnával Oliver Bitto. Šest minut před přestávkou využil po rohovém kopu Benešova nedůrazu domácí obrany Ondřej Vosáhlo, a odražený míč proměnil v druhý gól hostů.

Do druhého vstoupili lépe domácí, kteří si vytvářeli jednu šanci za druhou. K vyrovnání se nakonec dopracovali ve 48.minutě, kdy David Šmolík inkasoval velmi laciný vyrovnávací gól, který odstartoval obrat v utkání. Hned za pět minut totiž domácí Filip Zelenka vstřelil třetí gól a hned za dvě minuty poté zvýšil vedení Motorletu Tomáš Hnízdil. Hráči Benešova bojovali, ale fotbalověji působící soupeř si již vítězství sebrat nenechal.

"Motorlet je kvalitní soupeř, my jsme věděli, že musíme hrát opatrněji, což se nám v prvním poločase dařilo, vedli jsme, ale domácí měli víc šancí, byli kombinačně lepší. Ve druhé půli se projevilo střídání, soupeř byl fotbalovější, utkání rozhodli v průběhu šesti minut, my jsme se do konce utkání protrápili." řekl po utkání trenér Václav Knižek.

Góly: 12' Bitto, 48' Podzemský, 51' Zelenka, 53' Hnízdil - 8' Smejkal, 34' Vosáhlo, Poločas: 1:2

Benešov: Šmolík, Čtrnáctý, Vosáhlo (46‘ Šimáně), Hradecký (78‘ Bajkai), Kočí, Tomek, Dušek, Smejkal, Sklenička (46‘ Fojtík), Meszáros, Breburda.