Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Motorlet Praha vs. SK Benešov  3 : 1 (1 : 0)

2.4.2017 11:45

Sestava: B - Bára. O - Houda, Vaner, Stejskal, Hadžalič. Z - Žirovnický(64min. Bukovaz), Havránek (40min. Križko), Konopásek, Drábek (59min. Tuška). Ú - Bílek (64min. Štolba), Čaloun.

Pokud porovnáme kvalitu prvního a druhého týmu naší tabulky, jednoznačně Motorlet patří mezi nejsilnější tým naší skupiny. To proti nám potvrdil už podruhé. Žádný soupeř nás nepřehrával, tak jako Motorlet. Od první minuty nás domácí zatlačili a měli převahu. Tuto situaci jsme ovšem tušili a náš úkol byla trpělivost a hlavně zabezpečena obrana. Soupeř nás sice viditelně přehrával, ale úplně do vážnější šance se dlouho nedostal. Naopak pokaždé, co jsme se dostali za půlku okamžitě jsme udělali velký "průvan" v obraně Motorletu. Bohužel těchto výpadů nebylo hodně. Když už to vypadalo, že do kabin půjdeme za stavu 0:0 z nenápadné situace soupeř udeřil na 1:0. Možná někdo očekával, že do druhé půle nastoupíme s větším nasazením a agresivitou, ale to jsme nechtěli. Otevřít proti tomuto soupeři hru by bylo doslova vražedné. Proto jsme byli trpělivý dále a čekali na svou příležitost... a to se vyplatilo... v 57minutě se Pavel Drábek ocitl sám před brankářem a bylo vyrovnáno. Motorlet dost znervózněl a my dále trpělivě bránili. Bohužel opět z nenápadné situace 9minut před koncem dal Motorlet vítěznou branku. Poté přidal pojistku a tak nakonec zaslouženě zvítězil.

Konečný výsledek: Motorlet Praha - SK Benešov 3:1

Branky: Drábek 1x