Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Kladno vs. SK Benešov  2 : 0 (0 : 0)

19.3.2017 11:45

Sestava: B - Bára. O - Hadžalič (57min. Stěhule), Vaner, Stejskal, Žirovnický. Z - Drábek, Havránek, Konopásek, Houda. Ú - Bílek, Čaloun.

Úvod utkání vyšel domácím, kteří nás zatlačili a první minuty si vytvořili několik slibných šancí. Naštěstí nás podržel Lukáš Bára a postupně se hra vyrovanala. První půli jsme sledovali nakonec vyrovnané utkání, kdy jsme si vytvořili několik příležitostí, ale nikdy to nedotáhli do koncovky a tak ani nemohli vstřelit gól. Ani soupeř kromě úvodních minut už neměl gólové příležitosti. V poločase se tedy šlo do kabin za stavu 0:0 a vše nasvědčovalo, že zápas rozhodne jediná branka. My jsme dnes moc chtěli vyhrát a tak jsme do druhé půle vlétli a šli za vítězstvím. Prvních deset minut patřilo našemu týmu. Soupeře jsme přehrávali, střídala se jedna akce za druhou. Jeden roh za druhým. Jedna šance za druhou. Velkou příležitost měl Péťa Čaloun, ale brankář Kladna ho vychytal. Další příležitost měl Filda Bílek, ale brankář Kladna byl opět proti. Do krásného zakončení se také dostal Milda Konopásek, ale tentokrát byla proti konstrukce Kladenské branky. Štěstí nám prostě nepřálo...a pak přišel trest. První útok Kladna ve druhém poločase, špatně odehraný míč z naší obrany a následná střela Kladenského hráče znamenala první gól v naší síti. Obrovská radost soupeře ukázala, jak důležitá branka to byla. Od této branky se hra začala kouskovat a my se už nedostali zpátky do tempa. Bohužel pár minut před koncem po zmatcích v našem vápně přišel druhý a definitivní trest. Klukům se nedá ani moc co vyčíst. Už i vzhledem k tomu, že jsme přijeli na zápas ve 13hráčích nebylo dobré. Přesto kluci bojovali a hlavně plnili po taktické stránce, co jsme si řekli. Nebyl to asi úplně pohledný fotbal, ale na Kladno to platilo, jen nám chybělo to nejdůležitější...vstřelený gól. Kdybychom ho jako první dali my, asi bychom vyhráli. Dnes byla prohra nezasloužená.

Konečný výsledek: SK Kladno - SK Benešov 2:0 (0:0)