Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.

19°/9°16°/10°12°/6°

SK Benešov vs. FC MAS Táborsko  5 : 2 (4 : 0)

12.3.2017 15:00

Sestava: B - Pazourek. O - Žirovnický, Houda (44min. Stejskal), Vaner, Hadžalič. Z - Drábek, Havránek (49min. Bukovaz), Konopásek (36min. Štolba), Brabenec (66min. Mrha). Ú - Bílek (58min. Tuška), Čaloun (66min.Stěhule).

Na úvod jarní části naší soutěže k nám přijel soupeř Táborsko. I když jsou na posledním místě naší skupiny, věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Né jenom, že soupeř nemá co ztratit, ale také hlavně proto, že už na podzim nás potrápil a hrál velmi dobře. Tento tým se snaží opravdu hrát fotbal a pracují velice dobře na zlepšení. První minuty byly minuty oťukávání se. Nikdo nechtěl udělat chybu a hrálo se opatrně. Postupně jsme hru začali ovládat a soupeře čím dál více tlačit. Dostávali jsme se čím dál častěji před branku soupeře, ale nikdy to nedotáhli do zakončení. Až ve 26minutě přišla první krásná střela Milana Konopáska a vedli jsme 1:0. Po této brance jsme ožili a začali soupeře přehrávat. Dostávali jsme se do spoustu šancí a nakonec zaslouženě vedli po poločase 4:0. Rozdíl mohl být i větší, kdybychom proměňovali šance. Do druhé půle jsme šli s odhodláním náskok navýšit a nepustit soupeře ke zdramatizování už tak dobře rozjetého zápasu. Bohužel hned v úvodu po obrovské chybě v naší obraně, přišlo snížení a naopak Táborsko dostalo injekci ve formě dopingu a začali se dít věci. Za další 2minuty soupeř snížil na 4:2 a poté měl hned několik tutových šancí na další snížení. Museli jsme okamžitě prostřídat a hru tím zpomalit a změnit. Naštěstí se to povedlo a právě střídající hráč Matěj Stejskal dal branku na 5:2, která Táborsko definitivně složila do kolen. Závěr utkání jsme si již pohlídali. Nakonec jsme odehráli pěkné utkání, ale s desetiminutovkou hrůzy, kdy jsme byli ještě někde v kabině...

Branky: 2x Konopásek, 1x Drábek, 1x Čaloun, 1x Stejskal.

Konečný výsledek: SK Benešov - Táborsko 5:2 (4:0)