Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/9°16°/10°12°/6°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. Union Čelákovice U15  6 : 1 (2 : 1)21.1.2017 09:30 

Sestava: B - Bára, Pazourek. O - Brabenec, Vaner, Stejskal, Hadžalič (Mrha). Z - Čaloun, Havránek, Konopásek, Drábek. Ú - Dumský (Stěhule), Bílek.

Na soustředění v krásném podještědském prostředí, jsme byli společně ubytování s týmem Union Čelákovice. Domluvili jsme si tak přátelské utkání, které jsme odehráli v sobotu v dopoledních hodinách. Na těžkém zmrzlém terénu jsme utkání zahájili okolo 10hodiny.

Začátek utkání se vydařil Čelákovicím. Hned v úvodu měli první náznak šance, který pro nás dopadl ještě dobře. Bohužel o pár minut později už soupeř udeřil a poměrně brzy se dostal do vedení 1:0. Naštěstí nás právě tento gól trošku probral a od té doby jsme se začali tlačit více do branky a postupně přebírat hru pod svou kontrolu. Okolo 15minuty jsme míč doslova dotlačili do brány a bylo srovnáno. Po dalších 5minutách jsme se radovali podruhé a zaslouženě vedli 2:1. Šikovní kluci z Čelákovic hodně zhušťovali prostor před svým vápnem a tak bylo dost těžké dostat se až k bráně soupeře. Do poločasu výsledek zůstal 2:1 pro nás. Ve druhém poločase jsme měli dobré držení míče a dařilo se nám kombinovat. Zvýšili jsme střelbu a více se tlačili do brány. Postupně jsme skóre navyšovali a soupeře už nepouštěli do žádných příležitostí. Druhou půli jsme si pohlídali a nakonec zvítězili 6:1.

A tak nás čekal zasloužený oběd :-) Po obědě jsme měli videorozbor. Nejprve jsme zhodnotili utkání s Čelákovicemi a následně koukli na naše poslední ligové utkání s Vyšehradem. Odpoledne nás čekal trénink - švihadlo, vytrvalostní běh, kopec a na závěr ragby v hlubokém sněhu :-)SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close