Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. Union Čelákovice U15  6 : 1 (2 : 1)

21.1.2017 09:30

Sestava: B - Bára, Pazourek. O - Brabenec, Vaner, Stejskal, Hadžalič (Mrha). Z - Čaloun, Havránek, Konopásek, Drábek. Ú - Dumský (Stěhule), Bílek.

Na soustředění v krásném podještědském prostředí, jsme byli společně ubytování s týmem Union Čelákovice. Domluvili jsme si tak přátelské utkání, které jsme odehráli v sobotu v dopoledních hodinách. Na těžkém zmrzlém terénu jsme utkání zahájili okolo 10hodiny.

Začátek utkání se vydařil Čelákovicím. Hned v úvodu měli první náznak šance, který pro nás dopadl ještě dobře. Bohužel o pár minut později už soupeř udeřil a poměrně brzy se dostal do vedení 1:0. Naštěstí nás právě tento gól trošku probral a od té doby jsme se začali tlačit více do branky a postupně přebírat hru pod svou kontrolu. Okolo 15minuty jsme míč doslova dotlačili do brány a bylo srovnáno. Po dalších 5minutách jsme se radovali podruhé a zaslouženě vedli 2:1. Šikovní kluci z Čelákovic hodně zhušťovali prostor před svým vápnem a tak bylo dost těžké dostat se až k bráně soupeře. Do poločasu výsledek zůstal 2:1 pro nás. Ve druhém poločase jsme měli dobré držení míče a dařilo se nám kombinovat. Zvýšili jsme střelbu a více se tlačili do brány. Postupně jsme skóre navyšovali a soupeře už nepouštěli do žádných příležitostí. Druhou půli jsme si pohlídali a nakonec zvítězili 6:1.

A tak nás čekal zasloužený oběd :-) Po obědě jsme měli videorozbor. Nejprve jsme zhodnotili utkání s Čelákovicemi a následně koukli na naše poslední ligové utkání s Vyšehradem. Odpoledne nás čekal trénink - švihadlo, vytrvalostní běh, kopec a na závěr ragby v hlubokém sněhu :-)