Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/11°21°/10°20°/10°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Jablonec vs. SK Benešov  1 : 3 (0 : 2)29.10.2016 10:00 

Řekli po utkání:

trenér Petr Slepička

"Kluci dnes předvedli výkon, na který mohou být hrdí. K zápasu přistoupili maximálně zodpovědně, a především první poločas odehráli s velkým přehledem, když domácí nepustili do žádné šance, a sami si vytvořili řadu vyložených šancí. Druhý poločas jsme trochu polevili v koncentraci, přestali jsme vyplňovat křídelní prostory, a soupeř několikrát nebezpečně zahrozil. Naštěstí se prosadil až v závěru, a my tak těžké utkání zvládli. Jedinou kaňkou je tak přísné vyloučení Davida Filipa."

 

Hráč Matyáš Hájek

"Myslím, že utkání s Jabloncem bylo velice těžké, ale dobrým týmovým výkonem jsme domácí zdolali. Hráli jsme velmi kompaktně v bloku, a oproti posledním utkáním jsme hráli to, co jsme si řekli, a to rychle a jednoduše nahoru, a potvrdilo se, že se nám to vyplácí. Domácí drželi míč, my chodili do šancí. Druhý poločas začali dávat víc míčů do vápna, a bylo to složitější, ale zvládli jsme to i po vyloučení Davida Filipa. Mně osobně se hrálo dobře, velice dobře jsme mezi sebou komunikovali, a soupeř se do nás těžko dostával. Myslím, že jsme ukázali, že máme na to hrát o vyšší příčky, ale jenom když ke každému zápasu přistoupíme tak, jako proti Jablonci."

 

Hráč Petr Hampl

"Oproti předchozím zápasům jsme do tohoto důležitého zápasu vstoupili velmi dobře, dobrým bojovným a týmovým výkonem se nám podařilo vstřelit velmi důležitou úvodní branku. Soupeř tak znejistil, a nezbylo mu nic jiného, než kombinovat na vlastí polovině hřiště a uchýlit se k dlouhým nákopům, které však k ničemu závažnému nevedly, jelikož naše obrana působila velmi jistě a kompaktně. Nám se tak otevřel prostor na rychlé protiútoky, a dva z nich jsme využili. Některé se nám bohužel nepodařily proměnit. V ostatních zápasech by nás tyto šance mohly mrzet. Myslím, že dobrým týmovým výkonem jsme si tři body zasloužili, a odvezli je po zásluze do Benešova."SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM