Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
16°/9°12°/6°9°/5°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

FK Jablonec vs. SK Benešov  1 : 3 (0 : 2)29.10.2016 10:00 

Řekli po utkání:

trenér Petr Slepička

"Kluci dnes předvedli výkon, na který mohou být hrdí. K zápasu přistoupili maximálně zodpovědně, a především první poločas odehráli s velkým přehledem, když domácí nepustili do žádné šance, a sami si vytvořili řadu vyložených šancí. Druhý poločas jsme trochu polevili v koncentraci, přestali jsme vyplňovat křídelní prostory, a soupeř několikrát nebezpečně zahrozil. Naštěstí se prosadil až v závěru, a my tak těžké utkání zvládli. Jedinou kaňkou je tak přísné vyloučení Davida Filipa."

 

Hráč Matyáš Hájek

"Myslím, že utkání s Jabloncem bylo velice těžké, ale dobrým týmovým výkonem jsme domácí zdolali. Hráli jsme velmi kompaktně v bloku, a oproti posledním utkáním jsme hráli to, co jsme si řekli, a to rychle a jednoduše nahoru, a potvrdilo se, že se nám to vyplácí. Domácí drželi míč, my chodili do šancí. Druhý poločas začali dávat víc míčů do vápna, a bylo to složitější, ale zvládli jsme to i po vyloučení Davida Filipa. Mně osobně se hrálo dobře, velice dobře jsme mezi sebou komunikovali, a soupeř se do nás těžko dostával. Myslím, že jsme ukázali, že máme na to hrát o vyšší příčky, ale jenom když ke každému zápasu přistoupíme tak, jako proti Jablonci."

 

Hráč Petr Hampl

"Oproti předchozím zápasům jsme do tohoto důležitého zápasu vstoupili velmi dobře, dobrým bojovným a týmovým výkonem se nám podařilo vstřelit velmi důležitou úvodní branku. Soupeř tak znejistil, a nezbylo mu nic jiného, než kombinovat na vlastí polovině hřiště a uchýlit se k dlouhým nákopům, které však k ničemu závažnému nevedly, jelikož naše obrana působila velmi jistě a kompaktně. Nám se tak otevřel prostor na rychlé protiútoky, a dva z nich jsme využili. Některé se nám bohužel nepodařily proměnit. V ostatních zápasech by nás tyto šance mohly mrzet. Myslím, že dobrým týmovým výkonem jsme si tři body zasloužili, a odvezli je po zásluze do Benešova."SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close