Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC MAS Táborsko vs. SK Benešov  3 : 2 (1 : 1)

10.9.2016 10:15

SK Benešov :

Lehký - Čáp, Filip, Kořínek, Melichar - Pešta, Hampl, Srb (85'Průcha), Pohorský (72'Hašek), Kulhavý - Popelka (76'Sládek).

Góly Benešov: Popelka, Filip

Komentář:

Domácí vstoupili do zápasu velice důrazně a hosty na několik minut zamkli před vlastní brankou. Nic jiného než serii nebezpečných rohů si však nedokázali vypracovat. Až v 19.minutě se po rohu domácích orientoval dobře v pokutovém území Sazma a poslal hlavou domácí do vedení 1:0.

Poté se začali prosazovat i hosté z Benešova. Přidali na důrazu a začali postupně přehrávat domácí ve středu hřiště. Ve 28.minutě se dočkal Benešov vyrovnání, když se ze skrumáže prosadil Melichar. Branka ale nakonec uznána nebyla, protože pomezní rozhodčí viděl ofsaid.S tím se benešovští dorostenci nechtěli smířit, a tak ještě zvýšili úsilí. Kulhavý vysunul po levé straně Pohorského, který našel před brankou volného Popelku 1:1.Benešov se i dál tlačil před branku soupeře a po presinku ve středu hřiště vyslal přesnou přihrávkou do úniku Srba. Ten sice brankáře domácích překonal, ale radost mu překazila tyč.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté z Benešova. Již ve 48.minutě se vydal na velké sólo středem hřiště Filip a křižnou střelou nedal domácímu brankaři nejmenší šanci 1:2.Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale bez vyložených šancí. Až v 62.minutě se dokázal prosadit domácí Hrubý a vyrovnal na 2:2. Závěr zápasu byl hektický. Benešov se snažil strhnout vítězství na svou stranu. V 88.minutě mohl rozhodnout Hašek, ale v dobré pozici nedokázal trefit branku. Naopak na druhé straně si domácí v 91.minutě došli pro pokutový kop, kterým rozhodli o svém vítězství.

Ohlasy trenérů:

Petr Slepička, Benešov:

"Od 20.minuty jsme hráli nejlepší fotbal, který jsem doposud viděl. Domácí jsme přehrávali agresivitou a důrazem, z čehož pramenily chyby, které jsme však nedokázali potrestat. Byl jsem tentokrát přesvědčen, že zápas zvládneme. Bohužel jediným pozitivním momentem druhého poločasu byla akce Davida Filipa, kterou zakončil krásným gólem. Závěr zápasu jsme mohli zlomit na svou stranu a měli na to několik příležitostí. Táborsko však bylo na závěr zápasu lépe připraveno."