Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Proti Petřínu Plzeň dokázali hráči U13 vybojovat vítězství 4:2
U12 si z Příbrami nakonec odvezla vítězství

Ve vyrovnaném utkání dokázali hráči U12 v Příbrami zvítězit

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Baník Most vs. SK Benešov  1 : 2 (0 : 1)

13.8.2016 10:00  Sestava SK Benešov: Plocek - Kořínek, Filip, Melichar, Pešta, Srb, Kulhavý, Popelka, Hampl, Pohorský, střídání – Sládek, Průcha, Korecký, Baariev Branky:Melichar,Pohorský

Mostecký fotbalový klub – SK Benešov 1:2 (0:1)

Česká liga U19

Po celkem vydařené letní přípravě zavítal v 1.kole SK Benešov do Mostu, který minulou sezónu skončil na 9.místě. Kádr je složen z hráčů ročníku 1998 a 1999. Vesla u mužstva se ujal Petr Slepička, asistentem zůstává Michal Franěk.

Do utkání vstoupili naši hráči zakřiknutě, byla na nich znát nervozita, která však pomalu odpadávala a hráči začali plnit taktické pokyny trenéra Slepičky. Ve velmi dobré světle se předvedl Václav Hašek, který domácí obranu často přiváděl do nesnází. Všichni hráči, kteří zasáhli do zápasu podali bojovný výkon a výhru si zasloužili.

Sestava SK Benešov: Plocek -  Kořínek, Filip, Melichar, Pešta, Srb, Kulhavý, Popelka, Hampl, Pohorský, střídání – Sládek, Průcha, Korecký, Baariev

Průběh zápasu:

I. poločas

Již v 7. min unikl hráč domácích po pravé straně, následnou hlavičku po centru Plocek vychytal.

12. min Hašek dostal míč za obranu, vše však vyřešil brankář domácích

18. min závar před brankou SK Benešov – střela doprostřed branky – Plocek spolehlivě.

20. min série tří rohových kopů – bez brankového efektu, avšak z následného trestného kopu  zahrávaného Hamplem – Melichar přesně hlavou 0:1

26. min vybojovaný míč uprostřed hřiště Kulhavým – střela Melichara z 30 m skončila mimo branku

36.min terstný kop z levé strany zahrával opět Hampl – centrovaný míč propadl klubkem hráčů a po odrazu od země skončil na břevně domácí branky

Do konce prvního poločasu hráči Benešova nepustili domácí do výrazné šance.

II. poločas

53. min trestný kop Pohorského skončil na hlavě Melichara, ten však pouze do brankáře – rohový kop

54. min po zahraném rohovém kopu Pešta netrefil branku

57. min po centru Haška – Kamil Kulhavý trefil pouze břevno

64. min sólo Haška přes půl hřiště zakončené střelou nad branku

69. min vybojovaný míč Haškem, přesná přihrávka na Pohorského a jeho střela skončila v síti 0:2

77. min z tlaku domácích vyústil závar před brankou Plocka, nedůraz v odehraní míče do bezpečí, střela Drobného z 25 m doprostřed branky překvapila Plocka 1:2

Závěr utkání si hráči Benešova pohlídali taktickou hrou, častým přerušováním, aby se soupeř nedostal k závěrečnému tlaku. Rozhodčí Krupka nastavil 2 min a po té se hráči Benešova mohli radovat z prvních bodů v této soutěži.

Ve druhém kole dne 21.8.2016 přivítá SK Benešov tým Bohemians 1905, který sestoupil z celostátní ligy. Začátek v 17.00 hod na stadiónu u Konopiště.