Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
16°/9°19°/10°21°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. SK Petřín Plzeň  4 : 0 (1 : 0)19.11.2016 10:00 

Benešov:

Židlík (36' Vladyka), Vaner, Blažek, Říha, Zeman (60' Roháč). Paulus, Síkora (67' Stejskal), Konopásek, Krunert, Dufek, Drábek (36' Fialka).

Plzeň:

Zima, Marko, Vodrážka, Sedláček, Talůžek, Veselý, Votava, Milota (50' Valenta), Tegi, Kajer, Nesvadba (45' Polášek).

 

Komentář:

Tým U15 nastoupil ke svému poslednímu podzimnímu utkání na domácím hřišti proti Petřínu Plzeň. V sestavě, kromě jiných, chyběl nemocný Radek Provazník a zraněný Daniel Brejla, z U14 tak byla povolána hned pětice hráčů, a kapitánskou pásku navlékl Ladislav Dufek.

V úvodních minutách se týmy vzájemně oťukávaly, ale už ve 12.minutě hosté chybovali v rozehrávce, Martin Zeman našel před brankou Dominika Vanera, který otevřel skóre. Benešovští hráli organizovaně, ale přesto dovolili soupeři dvě šance, které však vyřešila obrana ve spolupráci s gólmanem Dušanem Židlíkem.

Do druhé půle vystřídal Dušana Židlíka Miloslav Vladyka, který však příliš mnoho práce neměl, protože se hrálo víceméně jen na jednu branku. Hned deset minut po přestávce se trefil Martin Zeman, pro změnu deset minut před koncem také Michael Blažek, a gólový účet uzavřel v závěru utkání také Tomáš Síkora.

 

Řekli po utkání:

 

Martin Zeman, Benešov:

"Škoda, že to bylo v prvnim poločase jen 1:0, mohli jsme dát více gólů, šance tam byly. Druhý poločas jsem dal gól, z čehož mám velkou radost, pak jim kluci dali ještě dva. Řekl bych, že se nám zápas povedl, a věřím, že příští týden vyhrajem na Vyšehradě."

 

Ladislav Dufek, Benešov:

"Celý zápas jsme byli lepší než soupeř, ten pouze nakopával míče, se kterými jsme si dokázali poradit. V prvním poločase jsme využili jejich chybu, a podle mě jsme šli zaslouženě do vedení. Škoda, že jsme nedokázali dát víc golu. V druhé půli přidal pojišťovacího góla Martin. Je super, že jsme konečně dali víc golůu v jednom zápase, a žádný nedostali."

 

 

Ohlasy trenérů:

Lukáš Plšek, Benešov:

"Utkání jsme zvládli velmi dobře, a vyhráli jsme naprosto zaslouženě. V defenzívě jsme byli pozorní, kluci na jedničku plnili taktické pokyny, dobře jsme zhušťovali hřiště a sbírali odražené míče. V ofenzívě jsme se tentokrát dokázali prosadit, první gól jsme dali po soupeřově chybě v rozehrávce, další jsme si vypracovali sami. Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a za výkon." SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM