Aktuality

[všechny aktuality]
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....
U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

Po týdnu se další benešovský tým zúčastnil finálového turnaje Ondrášovky. Tentokrát druhý nejstarší přípravkový ročník 2007. Stejně jako před týdnem bylo obsazení finálového turnaje velmi silné, ale naši se opět neztratili...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
28°/14°27°/14°26°/14°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. SK Petřín Plzeň  4 : 0 (1 : 0)19.11.2016 10:00 

Benešov:

Židlík (36' Vladyka), Vaner, Blažek, Říha, Zeman (60' Roháč). Paulus, Síkora (67' Stejskal), Konopásek, Krunert, Dufek, Drábek (36' Fialka).

Plzeň:

Zima, Marko, Vodrážka, Sedláček, Talůžek, Veselý, Votava, Milota (50' Valenta), Tegi, Kajer, Nesvadba (45' Polášek).

 

Komentář:

Tým U15 nastoupil ke svému poslednímu podzimnímu utkání na domácím hřišti proti Petřínu Plzeň. V sestavě, kromě jiných, chyběl nemocný Radek Provazník a zraněný Daniel Brejla, z U14 tak byla povolána hned pětice hráčů, a kapitánskou pásku navlékl Ladislav Dufek.

V úvodních minutách se týmy vzájemně oťukávaly, ale už ve 12.minutě hosté chybovali v rozehrávce, Martin Zeman našel před brankou Dominika Vanera, který otevřel skóre. Benešovští hráli organizovaně, ale přesto dovolili soupeři dvě šance, které však vyřešila obrana ve spolupráci s gólmanem Dušanem Židlíkem.

Do druhé půle vystřídal Dušana Židlíka Miloslav Vladyka, který však příliš mnoho práce neměl, protože se hrálo víceméně jen na jednu branku. Hned deset minut po přestávce se trefil Martin Zeman, pro změnu deset minut před koncem také Michael Blažek, a gólový účet uzavřel v závěru utkání také Tomáš Síkora.

 

Řekli po utkání:

 

Martin Zeman, Benešov:

"Škoda, že to bylo v prvnim poločase jen 1:0, mohli jsme dát více gólů, šance tam byly. Druhý poločas jsem dal gól, z čehož mám velkou radost, pak jim kluci dali ještě dva. Řekl bych, že se nám zápas povedl, a věřím, že příští týden vyhrajem na Vyšehradě."

 

Ladislav Dufek, Benešov:

"Celý zápas jsme byli lepší než soupeř, ten pouze nakopával míče, se kterými jsme si dokázali poradit. V prvním poločase jsme využili jejich chybu, a podle mě jsme šli zaslouženě do vedení. Škoda, že jsme nedokázali dát víc golu. V druhé půli přidal pojišťovacího góla Martin. Je super, že jsme konečně dali víc golůu v jednom zápase, a žádný nedostali."

 

 

Ohlasy trenérů:

Lukáš Plšek, Benešov:

"Utkání jsme zvládli velmi dobře, a vyhráli jsme naprosto zaslouženě. V defenzívě jsme byli pozorní, kluci na jedničku plnili taktické pokyny, dobře jsme zhušťovali hřiště a sbírali odražené míče. V ofenzívě jsme se tentokrát dokázali prosadit, první gól jsme dali po soupeřově chybě v rozehrávce, další jsme si vypracovali sami. Všichni hráči zaslouží pochvalu za přístup a za výkon." SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close