Vítězství 5:2 si připsali hráči U12 v utkání s plzeňským Petřínem.

Tým U19 prohrál na domácím hřišti s Motorletem Praha 0:1.

Nervózní a vyhrocené utkání dotáhl tým U14 k vítězství 4:2

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

AC Sparta Praha U13 vs. SK Benešov  4 : 2 (2 : 1)

27.7.2016 18:00

Sestava: B: Bára, Pazourek, O: Mrha, Houda, Vaner (Bukovaz), Žirovnický, Z: Drábek, Havránek, Krunert, Konopásek. Ú: Bílek, Brabenec, (Bouša).

Dohodli jsme se, že odehrajeme utkání 10+1 na 3x25min. První třetina z naší strany byla dobrá a odvážná. Soupeře jsme se nebáli a hráli offenzivní hru se spoustou šancí. Kombinovali jsme, bojovali a soupeře nepouštěli do vyložených příležitostí. Odměnou bylo vedení 1:0 po první třetině a to ještě v poslední minutě jsme neproměnili vyloženou příležitost. Bohužel vstup do druhé třetiny byl jako z hororu, hned z prvního útoku Sparta skórovala a vyrovnala. Sice po offsidové pozici, ale v tomto přátelském utkání jsme to moc neřešili. Bohužel špatná koncentrovanost byla znát a za další dvě minuty jsme už prohrávali po nedůrazu před naší brankou. Po celý zbytek druhé třetiny jsme byli horším týmem a to zejména z důvodu toho, že jsme bránili od naší šestnáctky. Nechávali jsme soupeři spoustu prostoru a naopak při zisku míče naše nabídka byla doslova nulová. Do třetí třetiny jsme vkročili aktivněji, ale né tak jako v té první. Soupeř hru kontroloval a i když jsme si šance dokázali vytvořit, přesto výsledek nedotáhli a soupeř ze Sparty mohl slavit výhru 4:2.

Konečný výsledek: AC Sparta Praha - SK Benešov 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)