Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/11°21°/10°20°/10°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FK Admira Praha vs. SK Benešov  0 : 2 (0 : 2)12.11.2016 11:15 

Benešov:

Čamrda (40' Schummer), Vosáhlo, Smejkal (72' Hradecký), Tomek, Sklenička, Sedlmajer (59' Čtrnáctý), Jiroušek, Dušek, Řejha, Kočí, Meszáros.

Admira:

Bartoň, Herel, Rybín, Lipták, Pronyshyn (78' Mižišin), Drescher, Jíra, Rutta (29' Loukota), Škurek (46' Kabourek), Horák, Hronek (51' Dvořák).

 

Řekli po utkání:

Kryštof Kočí, Benešov:

"Náš poslední zápas jsme odehráli s Admirou. Před zápasem jsme dostali od trenérů pokyny o postavení při rozehrávce soupeře. Pokyny jsme plnili, a soupeře jsme dostávali pod tlak, ale soupeř nam žádnou větší šanci nedal. Čekali jsme, že soupeř budu napadat, bude důrazný v soubojích a v kombinaci. Soupeř byl důrazný v soubojích, a v kombinaci nás někdy přehrával. My jsme se ale nedali, zatlačili jsme, a vstřelili gól. Náš druhý gól padl po přesné Tomášovi střele z velkého vápna k tyči. Ke konci nám už docházely síly. Soupeř nás mnohem víc tlačil, ale k ničemu jsme je nepustili. Tento zápas jsme podali velmi dobrý výkon, a zaslouženě jsme vyhráli."

 

Šimon Čamrda, Benešov:

"Do zápasu jsme nastoupili velmi aktivně, a soupeře jsme tlačili od začátku zápasu. Stříleli jsme hodně na branku, a soupeř se stačil jen bránit. Dělali jsme pokyny co nám řekli trenéři, a nepustili jsme soupeře do šancí. Myslím si, že jsme zápas zvládli velmi dobře, a zaslouženě jsme vyhráli."SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM