Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. SK Kladno  0 : 1 (0 : 0)15.10.2016 12:15 

Benešov:

Schummer, Řejha (51' Čtrnáctý), Breburda, Kočí, Tomek (69' Langer), Dušek, Fojtík, Sklenička, Maszáros, Smejkal, Hradecký (41' Sedlmajer).

Kladno:

Plecitý, Šrédl, Švejda, Kreisinger, Donát, Hrubeš (80' Pokorný), Dolák, Janda, Cimrman, Pospíšil (66' Čapek), Šnobl (Coufal).

 

Řekli po utkání:

 

Tomáš Meszáros, Benešov:

"Do zápasu jsme přišli s odhodláním vyhrát, bohužel to se nestalo. Byli jsme cely zápas ustrašení hrát. Od začátku to z naší strany vypadalo, jako bychom poprvé viděli balon. Byli jsme nedurazní v soubojích, nenabizeli se, a dělali jsme zbytečné fauly. Moc šancí jsme neměli, jenom ze standartek, které jsme nedokázali proměnit. V obranné činnosti jsme byli nervózní hrát, či si dovolit něco s balónem udělat. Do poločasu jsme drželi stav 0:0, ale druhý poločas jsme inkasovali gól, po potrestané chybě obranné činnosti. Kladno rozhodlo utkání s výsledkem 1:0."

 

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM