Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Benešov  1 : 1 (1 : 0)9.10.2016 16:15  pk 1:2

Benešov:

Schummer (52‘ Šmolík), Řejha, Breburda, Kočí, Tomek, Dušek, Fojtík (69‘ Langer), Sklenička, Meszáros, Smejkal (69‘ Čtrnáctý), Sedlmajer (52‘ Hradecký).

Vyšehrad:

Zvoníček, Brejcha, Hampapa, Pryshlyuk, Mráz, Landík, Škobis, Krejzl (78‘ Kalynyak), Šprungl, Kabeš (75‘ Beran), Trčka (41‘ Pautov).

 

Komentář:

 

Souboj Benešova a Vyšehradu v kategorii U16 měl být víceméně jednoznačnou záležitostí. Ale nebyl.

V prvním poločase působili hráči Benešova vlažným dojmem, v jednoduchých situacích chybovali, a svojí laxností dovolili Vyšehradu otevřít skóre.

Ve druhé půli už byla vidět převaha benešovských, která však vedla pouze k vyrovnání z pokutového kopu. Na řadu tak opět přišel penaltový rozstřel, který si mohou benešovští v této kategorii nechat patentovat, takže brali i druhý bod.

 

Řekli po utkání:

 

Radek Fojtík, Benešov:

„Bohužel se nám nedařilo v rozehrávce, ani v koncovce. Měli jsme hodně šancí, ale žádnou jsme nedokázali využít, až poté z pokutového kopu. Soupeř i přes poslední místo nebyl spatný. My jsme odehráli nejspíše nejhorší utkaní.”

 

Ohlasy trenérů:

 

Václav Knížek, Benešov:

„Nevyhráli jsme, protože jsme soupeře podcenili, nedostali jsme se do hry, soupeř hrál tvrdě, na hraně pravidel, což nám trochu dělá problémy, a navíc jsme nedokázali proměnit gólové příležitosti. Z mého pohledu šlo zatím o naše herně nejhorší utkání na podzim.“

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM