Aktuality

[všechny aktuality]
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
25°/13°27°/16°31°/17°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

FC Slavoj Vyšehrad vs. SK Benešov  1 : 1 (1 : 0)9.10.2016 16:15  pk 1:2

Benešov:

Schummer (52‘ Šmolík), Řejha, Breburda, Kočí, Tomek, Dušek, Fojtík (69‘ Langer), Sklenička, Meszáros, Smejkal (69‘ Čtrnáctý), Sedlmajer (52‘ Hradecký).

Vyšehrad:

Zvoníček, Brejcha, Hampapa, Pryshlyuk, Mráz, Landík, Škobis, Krejzl (78‘ Kalynyak), Šprungl, Kabeš (75‘ Beran), Trčka (41‘ Pautov).

 

Komentář:

 

Souboj Benešova a Vyšehradu v kategorii U16 měl být víceméně jednoznačnou záležitostí. Ale nebyl.

V prvním poločase působili hráči Benešova vlažným dojmem, v jednoduchých situacích chybovali, a svojí laxností dovolili Vyšehradu otevřít skóre.

Ve druhé půli už byla vidět převaha benešovských, která však vedla pouze k vyrovnání z pokutového kopu. Na řadu tak opět přišel penaltový rozstřel, který si mohou benešovští v této kategorii nechat patentovat, takže brali i druhý bod.

 

Řekli po utkání:

 

Radek Fojtík, Benešov:

„Bohužel se nám nedařilo v rozehrávce, ani v koncovce. Měli jsme hodně šancí, ale žádnou jsme nedokázali využít, až poté z pokutového kopu. Soupeř i přes poslední místo nebyl spatný. My jsme odehráli nejspíše nejhorší utkaní.”

 

Ohlasy trenérů:

 

Václav Knížek, Benešov:

„Nevyhráli jsme, protože jsme soupeře podcenili, nedostali jsme se do hry, soupeř hrál tvrdě, na hraně pravidel, což nám trochu dělá problémy, a navíc jsme nedokázali proměnit gólové příležitosti. Z mého pohledu šlo zatím o naše herně nejhorší utkání na podzim.“

 SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close