Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
19°/11°21°/12°19°/13°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  0 : 2 (0 : 1)2.10.2016 15:45 

Benešov:

Schummer (41‘ Čamrda), Řejha, Jiroušek, Breburda, Kočí, Tomek, Dušek (72‘ Hradecký), Fojtík, Sklenička, Meszáros (59‘ Sedlmajer), Čtrnáctý (41‘ Smejkal).

Písek:

Vaňáč, Bartoš, Mikeš, Novotný, Kvasnička, Dvořák, Přibyl, Volf (79‘ Nosek Jiří), Pirný (67‘ Kulík), Zelenka, Micka (50‘ Nosek Marek).

 

Komentář:

Písek má v této kategorii kvalitní tým, naši U16 tak čekal další souboj o čelo tabulky.

V první půli nebyla hra domácích ideální, hráči se hledali. Ve 20.minutě chyboval Martin Jiroušek, který špatně vyhodnotil situaci, čehož hostující Tomáš Pirný využil k otevření skóre. Domácí byli gólem evidentně zaskočeni, a v dalším průběhu poločasu se nedokázali chytit.

Ve druhé půli se benešovští herně zvedli a vytvořili si několik velmi dobrých příležitostí k otočení skóre. Bohužel však zůstalo jen u nich. Na druhé straně minutu před koncem potvrdil Jan Volf druhým gólem vítězství hostů, a benešovská U16 tak poprvé v sezóně padla.

 

Řekli po utkání:

 

Šimon Čamrda, Benešov:

„První půlku jsme nastoupili do zápasu vlažně. Dělali jsme hodně osobních chyb, které nás pak stály zbytečnou branku. Do druhé půlky jsme nastoupili agresivněji, a neustále tlačili soupeře, ale bohužel se nám nepodařilo dát branku, která by nás uklidnila, a zlehčila průběh hry. Pak jsme v posledních minutách udělali chybu, kterou soupeř využil, a rozhodl zápas.”

 

Martin Jiroušek, Benešov:

„Do začátku zápasu jsme vstoupili s odhodláním, že vyhrajeme . První poločas jsme hráli ustrašeně dozadu bez střely na bránu, naopak protihráči měli jednu jedinou střelu nabránu plus štěstí, a skórovali . Gól jsme dostali po chybě v obraně, a do konce prvního poločasu jsme nevystelili na bránu . Do druhého poločasu jsme vstoupili bojovně. Vytvořili jsme si šance, bohužel jsme je neproměnili. V obranné činnosti jsme zachovali chladnou hlavu, pár chyb bylo, ale dokázali jsme je odrazit. Řekl bych, že jsme všichni podali dobrý výkon.”

 

Ohlasy trenérů:

Václav Knížek, Benešov:

„Zaslouženě jsme prohráli, nedali jsme góly, soupeř ano. Ve 20.minutě udělal hrubou chybu Jiroušek, kterou soupeř potrestal, a my jsme se už do hry v první půli nedostali. Střídáním se hra zvedla, mohli jsme utkání otočit, šancí jsme si na to vytvořili dostatek, namísto toho jsme v závěru podruhé chybovali, a minutu před koncem utkání definitivně ztratili. Pozitivní bylo, že jsme alespoň bojovali.“SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM