Aktuality

[všechny aktuality]
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....
U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

U10 na Ondrášovce v Českých Budějovicích

Po týdnu se další benešovský tým zúčastnil finálového turnaje Ondrášovky. Tentokrát druhý nejstarší přípravkový ročník 2007. Stejně jako před týdnem bylo obsazení finálového turnaje velmi silné, ale naši se opět neztratili...

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
28°/14°27°/14°26°/14°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  0 : 2 (0 : 1)2.10.2016 15:45 

Benešov:

Schummer (41‘ Čamrda), Řejha, Jiroušek, Breburda, Kočí, Tomek, Dušek (72‘ Hradecký), Fojtík, Sklenička, Meszáros (59‘ Sedlmajer), Čtrnáctý (41‘ Smejkal).

Písek:

Vaňáč, Bartoš, Mikeš, Novotný, Kvasnička, Dvořák, Přibyl, Volf (79‘ Nosek Jiří), Pirný (67‘ Kulík), Zelenka, Micka (50‘ Nosek Marek).

 

Komentář:

Písek má v této kategorii kvalitní tým, naši U16 tak čekal další souboj o čelo tabulky.

V první půli nebyla hra domácích ideální, hráči se hledali. Ve 20.minutě chyboval Martin Jiroušek, který špatně vyhodnotil situaci, čehož hostující Tomáš Pirný využil k otevření skóre. Domácí byli gólem evidentně zaskočeni, a v dalším průběhu poločasu se nedokázali chytit.

Ve druhé půli se benešovští herně zvedli a vytvořili si několik velmi dobrých příležitostí k otočení skóre. Bohužel však zůstalo jen u nich. Na druhé straně minutu před koncem potvrdil Jan Volf druhým gólem vítězství hostů, a benešovská U16 tak poprvé v sezóně padla.

 

Řekli po utkání:

 

Šimon Čamrda, Benešov:

„První půlku jsme nastoupili do zápasu vlažně. Dělali jsme hodně osobních chyb, které nás pak stály zbytečnou branku. Do druhé půlky jsme nastoupili agresivněji, a neustále tlačili soupeře, ale bohužel se nám nepodařilo dát branku, která by nás uklidnila, a zlehčila průběh hry. Pak jsme v posledních minutách udělali chybu, kterou soupeř využil, a rozhodl zápas.”

 

Martin Jiroušek, Benešov:

„Do začátku zápasu jsme vstoupili s odhodláním, že vyhrajeme . První poločas jsme hráli ustrašeně dozadu bez střely na bránu, naopak protihráči měli jednu jedinou střelu nabránu plus štěstí, a skórovali . Gól jsme dostali po chybě v obraně, a do konce prvního poločasu jsme nevystelili na bránu . Do druhého poločasu jsme vstoupili bojovně. Vytvořili jsme si šance, bohužel jsme je neproměnili. V obranné činnosti jsme zachovali chladnou hlavu, pár chyb bylo, ale dokázali jsme je odrazit. Řekl bych, že jsme všichni podali dobrý výkon.”

 

Ohlasy trenérů:

Václav Knížek, Benešov:

„Zaslouženě jsme prohráli, nedali jsme góly, soupeř ano. Ve 20.minutě udělal hrubou chybu Jiroušek, kterou soupeř potrestal, a my jsme se už do hry v první půli nedostali. Střídáním se hra zvedla, mohli jsme utkání otočit, šancí jsme si na to vytvořili dostatek, namísto toho jsme v závěru podruhé chybovali, a minutu před koncem utkání definitivně ztratili. Pozitivní bylo, že jsme alespoň bojovali.“SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close