Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
23°/8°17°/7°19°/8°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

SK Benešov vs. FC Písek  0 : 2 (0 : 1)2.10.2016 15:45 

Benešov:

Schummer (41‘ Čamrda), Řejha, Jiroušek, Breburda, Kočí, Tomek, Dušek (72‘ Hradecký), Fojtík, Sklenička, Meszáros (59‘ Sedlmajer), Čtrnáctý (41‘ Smejkal).

Písek:

Vaňáč, Bartoš, Mikeš, Novotný, Kvasnička, Dvořák, Přibyl, Volf (79‘ Nosek Jiří), Pirný (67‘ Kulík), Zelenka, Micka (50‘ Nosek Marek).

 

Komentář:

Písek má v této kategorii kvalitní tým, naši U16 tak čekal další souboj o čelo tabulky.

V první půli nebyla hra domácích ideální, hráči se hledali. Ve 20.minutě chyboval Martin Jiroušek, který špatně vyhodnotil situaci, čehož hostující Tomáš Pirný využil k otevření skóre. Domácí byli gólem evidentně zaskočeni, a v dalším průběhu poločasu se nedokázali chytit.

Ve druhé půli se benešovští herně zvedli a vytvořili si několik velmi dobrých příležitostí k otočení skóre. Bohužel však zůstalo jen u nich. Na druhé straně minutu před koncem potvrdil Jan Volf druhým gólem vítězství hostů, a benešovská U16 tak poprvé v sezóně padla.

 

Řekli po utkání:

 

Šimon Čamrda, Benešov:

„První půlku jsme nastoupili do zápasu vlažně. Dělali jsme hodně osobních chyb, které nás pak stály zbytečnou branku. Do druhé půlky jsme nastoupili agresivněji, a neustále tlačili soupeře, ale bohužel se nám nepodařilo dát branku, která by nás uklidnila, a zlehčila průběh hry. Pak jsme v posledních minutách udělali chybu, kterou soupeř využil, a rozhodl zápas.”

 

Martin Jiroušek, Benešov:

„Do začátku zápasu jsme vstoupili s odhodláním, že vyhrajeme . První poločas jsme hráli ustrašeně dozadu bez střely na bránu, naopak protihráči měli jednu jedinou střelu nabránu plus štěstí, a skórovali . Gól jsme dostali po chybě v obraně, a do konce prvního poločasu jsme nevystelili na bránu . Do druhého poločasu jsme vstoupili bojovně. Vytvořili jsme si šance, bohužel jsme je neproměnili. V obranné činnosti jsme zachovali chladnou hlavu, pár chyb bylo, ale dokázali jsme je odrazit. Řekl bych, že jsme všichni podali dobrý výkon.”

 

Ohlasy trenérů:

Václav Knížek, Benešov:

„Zaslouženě jsme prohráli, nedali jsme góly, soupeř ano. Ve 20.minutě udělal hrubou chybu Jiroušek, kterou soupeř potrestal, a my jsme se už do hry v první půli nedostali. Střídáním se hra zvedla, mohli jsme utkání otočit, šancí jsme si na to vytvořili dostatek, namísto toho jsme v závěru podruhé chybovali, a minutu před koncem utkání definitivně ztratili. Pozitivní bylo, že jsme alespoň bojovali.“SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close