Aktuality

[všechny aktuality]
Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
27°/16°29°/16°18°/11°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

MFK Chrudim vs. SK Benešov  0 : 0 (0 : 0)24.9.2016 15:00  0:1 pk

Benešov:

Schummer, Jiroušek, Řejha, Kočí (64‘ Sedlmajer), Tomek (79‘ Čtrnáctý), Sklenička, Breburda, Dušek, Smejkal (73‘ Langer), Fojtík (73‘ Hradecký), Meszáros (52‘ Šimáně).

Chrudim:

Adámek, Slavík, Bašek, Holub, Kopecký, Šindelář, Mašek (47‘ Holeček), Pliva (59‘ Procházka), Javůrek (52‘ Pšenička), Rejfek, Brychnáč (73‘ Vosyka).

 

Komentář

Zatímco v kategorii U17 šlo o souboj týmů z dolní poloviny tabulky, v kategorii U16 se jednalo o souboj na jejím vrcholu.

Vyrovnané a bojovné utkání s minimem šancí. I takto by se dalo shrnout vystoupení U16 v Chrudimi. Benešovští působili fotbalovějším dojmem, ale bez gólového efektu, chrudimští naopak svoji fyzickou převahu nezúročili. Ústřední postavou utkání tak byl pravděpodobně gólman Benešova Jakub Schummer, který soupeři nedovolil skórovat ani ze závěrečných pokutových kopů.

 

Řekli po utkání:

 

Kryštof Kočí, Benešov:

„Do začátku zápasu jsme vstoupili nervózně, pokazili jsme přihrávku či zpracování, ale chyby jsme hned napravili, a začli hrát. Vytvořili jsme si šance, bohužel jsme je neproměnili. V obranné činnosti jsme zachovali chladnou hlavu, pár chyb bylo, ale dokázali jsme je odrazit. Řekl bych, že jsme všichni podali dobrý výkon.”

 

Dominik Dušek, Benešov:

„Do Chrudimi jsme jeli s tim, že vyhrajeme. Soupeř byl na stejne příčce jako my, a nechtěli jsme ztratit tři body, což se nám nepovedlo, a jen jsme remizovali, ale vyhráli na penalty. I když byl soupeř urostlejší, tak se nedokázali dostat do žádné šance, která by našeho brankáře více ohrozila, jinak jsme drželi míč na nohou my, kromě posledních 20 minut 2. Poločasu, kdy nám už docházely sily. Na začátku byla mirná nervozita, ale pak ze všech spadla, a hned jsme hráli lépe. My jsme si vytvořili celkem dost šanci, neuznali nám gól, měli jsme dost zatažení a centrů, ale nedokázali jsme se tam prosadit. Od nás to nebyl špatný výkon, každý hrál ze všech sil, ale každý ví že umíme zahrát mnohem lépe.”

 

Ohlasy trenérů:

Václav Knížek, Benešov:

„Utkání jako takové bylo vyrovnané, my jsme jeli do Chrudimi s tím, že chceme vyhrát, to se bohužel nepovedlo, ale přesto si myslím, že jsme nepodali špatný výkon. Soupeř byl urostlejší, trochu jsme se obávali jejich standardních situací. Na míči jsme byli lepší, lépe jsme kombinovali. Remíza je asi spravedlivá, oba týmy měly po dvou šancích. V penaltách jsme měli opět silnější nervy, soupeř se netrefil ani jedinkrát.“SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM