Do Benešova si odskočí Klokani

Do Benešova si z ligové soutěže odskočí klokani k souboji 2. kola MOL Cupu. Výkop na stadionu u Konopiště bude v 17:30. Zveme všechny příznivce fotbalu na neopakující se podívanou srovnání 3. a 1. ligy .
Benešovské přípravky hodnotí sezónu

A je tu zase jeden konec školního roku a s ním uzavření další sezóny u přípravek. Popřejeme nejen všem našim přípravkovým svěřencům krásné prázdniny. Zároveň si dovolíme zhodnotit uplynulou sezónu....
Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.

27°/16°29°/16°18°/11°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. FK Čáslav  5 : 0 (5 : 0)

18.9.2016 16:15

Benešov:

Schummer (41' Čamrda), Vosáhlo (41' Sedlmajer), Jiroušek, Řejha (58' Langer), Kočí (41' Hradecký), Tomek, Sklenička, Breburda, Dušek (53' Šimáně), Bajkai (41' Smejkal).

Čáslav:

Beran (41' Norek), Šustr, Oliva (41' Norek), Kosprd, Ondruš, Chvalovský, Pytlík, Klepal, Magušin, Machka, Čermák (Švajcr).

Komentář:

Stejně, jako kolegové z U17, i hráči kategorie U16 změřili síly se soupeřem z Čáslavi.

V prvním poločase domácí jasně dominovali, a konto soupeře zatížili hned pětkrát. Hned v 9.minutě vstřelil svůj první benešovský gól Martin Bajkai. O čtyři minuty zvyšoval Jakub Breburda, a ihned na to také Martin Jiroušek. Pět minut před přestávkou přidal čtvrtý gól Martin Sklenička, a v poslední minutě uzavře účet prvního poločasu svý druhým gólem Martin Jiroušek.

Do druhého poločasu připravil trenér Knížek hned čtyřnásobné střídání. Převaha z první půle jakoby se benešovským vytratila a utkání bylo mnohem vyrovnanější. Po oboustranně bezzubém druhém poločase tak utkání skončilo vítězstvím Benešova v poměru 5:0.

Ohlasy trenérů:

Václav Knížek, Benešov:

„V prvním poločase jsme soupeře jasně přehrávali, byli jsme lepší takřka ve všem, a zaslouženě jsme vedli. Do druhé půle jsme prostřídali, a trochu polevili, což je škoda. Soupeři jsme mohli dát víc gólů, na druhé straně nás podržel Šimon Čamrda, když chytil soupeři pokutový kop.“